Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

شیوع دوباره ویروس COVID-19 در بیمارستان Lions Gate گزارش شده است

Published

on


شیوع جدید COVID-19 در بیمارستان Lions Gate گزارش شده است.

دکتر Bonnie Henry، رئیس ارشد بهداشت پزشکی استان، طی یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر پنجشنبه، این خبر را اعلام کرد.

طبق گفته ی وزارت بهداشت، آزمایش سه نفر از پرسنل و سه بیمار خارج از بخش تخصصی COVID-19 برای ویروس جدید مثبت بوده است.

به گفته کارمندان وزارت بهداشت، اکنون مقامات بهداشتی در حال ردیابی تماس های این شش نفر هستند تا موارد احتمالی دیگر را برای ابتلا به ویروس مورد آزمایش قرار دهند، و اقدامات کنترل عفونت را نیز انجام داده اند.

Vancouver Coastal Health روز جمعه تأیید کرد که شیوع بیماری در بخش 6E بیمارستان، که یک بخش عمومی است، رخ داده. این سه بیمار هم اکنون به بخش COVID-19 بیمارستان منتقل شده اند.

این دومین بار است که شیوع بیماری در بیمارستان Lions Gate ، از زمان آغاز بیماری همه گیر کروناویروس اتفاق افتاده است.

در اواسط ماه مارس نیز، آزمایش سه کارمند اداری در بیمارستان که هیچکدام آنها ارتباطی با بیماران نداشتند، برای COVID-19 مثبت بود.

از ماه مارس، بیمارستان Lions Gate یکی از 17 سایت تخصصی COVID-19 در B.C است. جایی که یک بخش ویژه برای بیماران مبتلا به کرونا ایجاد شده و واحد 28 تختخوابی در طبقه ی دوم بیمارستان راه اندازی شده است.

Lions Gate اولین بیمارستانی بود که یک بیمار COVID-19 را پذیرفت و از آن زمان تاکنون بیش از 30 بیمار را تحت درمان قرار داده است.

به گفته ی دکتر Mark Lysyshyn، رئیس ارشد پزشکی North Shore، حدود 30 درصد از 755 موارد ابتلا به COVID-19 در منطقه ی Vancouver Coastal Health در North Shore رخ داده است، بیشتر این افراد در مراکز مراقبت طولانی مدت که شیوع در آنها رخ داده بود، ساکن بودند.

از چهارشنبه، 103 نفر در کل با بیماری COVID-19 در استان بستری شده اند.

براساس آمارهای استانی که هفته ی گذشته توسط Henry ارائه شد، افرادی که در دهه ی 60 و 70 زندگی خود هستند، به ویژه افرادی که بیماری های زمینه ای دارند، بسیار بیشتر به دلیل ابتلا به COVID-19 در بیمارستان بستری می شوند.

تعداد بیماران مبتلا به COVID-19 در بخش های مراقبت های ویژه در B.C. در حدود 27 مارس به اوج خود رسید و از آن زمان تاکنون سقوط کرده است.

در 14 آوریل، 17 بیمار مبتلا به COVID-19 که در بیمارستان های سرتاسر Vancouver Coastal Health مراقبت های ویژه ای دریافت کرده بودند، وجود داشتند. دو برابر میزانی که در بخش های مراقبت ویژه ی منطقه Fraser Health بودند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!