Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

شورای شهر وست ونکوور به پروژه ی راه اندازی خط ویژه اتوبوس B-Line رای منفی داد

Published

on


مبحث سه ماهه پر از چالشِ North Shore B-Line در وست ونکوور، بدون الویت راه اندازی خط ویژه ی اتوبوس همچنان ادامه خواهد داشت.
اعضای شورای شهر وست ونکوور عصر امروز رای دادند که کارکنان منطقه ای و برنامه ریزان TransLink ، به طراحی خط B-Line در غرب مرکز خرید Park Royal برگردند.
طرح Craig Cameron ، از اعضای شورای شهر، برای بررسی گزینه ها تصویب شد، اما هیچ گزینه ای در مناطق Ambleside و Dundarave نمی تواند به خطوط ویژه ی اتوبوس وابسته باشد و از کنار مدارس بگذرد.
Cameron گفت که پس از آنکه طرح های B-Line در دستور کار شورای شهرگنجانده شد و به طور کامل برای اجرای آن تأمین مالی شد، به اندازه کافی در موردش مشاوره عمومی صورت نگرفته است.
Booth یکی دیگر از اعضای شورای شهر، ناامیدی خود را از حملات شخصی و فشارهایی که اعضای شورا شهر طی چند ماه گذشته در طول مشورت و تصمیم گیری تحمل کردند، ابراز کرد. او همچنین از حملات بر علیه سخنرانان جوان در حمایت از B-Line، انتقاد کرد، و تاکید کرد که نباید جوانان را از شرکت در پروسه های مدنی منع کرد.
به گفته ی TransLink و برنامه ریزان منطقه، تغییرات در طراحی Marine Drive در غرب Park Royal به معنای افزایش سرعت و اطمینان ، نه تنها در اتوبوس های North Shore B-Line ، بلکه همچنین مسیرهای West Vancouver Blue Bus است که در همان جاده حرکت می کنند. مسئول حمل و نقل عمومی نیز نشان داد که تغییرات خاص مانند turning bays موجب بهبود جریان ترافیک عمومی می شود.
در طول 20 بلوک شهر، در مجموع 25 محل پارک در خیابان ها برداشته شده اند تا فضا برای ایجاد turning bays و ایستگاه های اتوبوس ایجاد شود.
TransLink راه اندازی North Shore B-Line را در دو مرحله برنامه ریزی كرده است، فاز اول از Phibbs Exchange تا حداقل Park Royal پاییز امسال و فاز دوم مسیر غرب Park Royal تا Dundarave در سال 2020 افتتاح می شوند.
در مجموع، سه مسیر دیگر B-Line نیز تا پایان امسال به پایان خواهند رسید، به اضافه ی دو مسیر دیگر در  41st Avenue in Vancouver -UBC به ایستگاه
Joyce-Collingwood  و بزرگراه Lougheed (ایستگاه مرکزی Coquitlam به Maple Ridge).
خطوط ویژه ی اتوبوس مشابه و تغییرات خیابانی برای کوریدور باقیمانده ی North Shore B-Line در نورث ونکوور و دو لاین دیگر در ونکوور، Coquitlam ، Pitt Meadows و Maple Ridge برنامه ریزی شده اند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!