Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

شورای شهر راه حل های جدیدی را برای بهبود زندگی شبانه در ونکوور، مورد بررسی قرار می دهد

Published

on


شهرت «شهر بدون سرگرمی» برای طولانی است که بر روی شهر باقی مانده است و این توضیح دقیقی از فعالیت های سرگرمی و فرهنگی شهر، مخصوصاً زمانی که از زندگی شبانه صحبت می کنیم، است.
مهمتر از همه اینکه، این امر باعث محدود کردن پتانسیل اقتصادی شهر ونکوور شده است.
آخرین تلاش ها برای حل این موضوع توسط Lisa Dominato ، عضو Non-Partisan Association شورای شهر انجام گرفته که برای شورای شهر و شهرداری درخواستی نوشته شده و پتانسیل کامل اقتصادی زندگی شبانه و نقش آن در ایجاد یک اقتصاد قوی و متنوع محلی، که از کسب و کارهای کوچک و مشاغل بخش های هنری و فرهنگ محلی پشتیبانی می کند، را آنها توضیح داد.
Dominato می گوید اقتصاد شبانه فراتر از صرفاً سرگرمی، اوقات فراغت و رویدادهای اجتماعی بوده، باید شامل بخش های فرهنگی، خرده فروشی، گردشگری و مشارکتی نیز باشد.


کمبود رویدادهای رایگان که برای کودکان، جوانان و خانواده ها مناسب باشد، در شهر حس می شود. علیرغم حمایت شهر از بسیاری از جنبه های اقتصاد شبانه، ونکوور به عنوان یک شهر «بدون سرگرمی» در ذهن بسیاری از مردم شهرت دارد.
از طرف دیگر Music BC Industry Association ، یادآور می شود رویدادهای موسیقی در شهر به دلیل لزوم اخذ مجوز برای فعالیت در مناطق شلوغ، محدود شده است.
فاکتور دیگری که زندگی شبانه را محدود می کند و بر اقتصاد شبانه نیز تاثیر می گذارد، حمل و نقل عمومی است.
TransLink با ایجاد یک مرکز سرویس دهی NightBus در تقاطع West Georgia Street و Granville Street ، قدمی برداشته است که به بهبود امنیت مسافران در منطقه کمک می کند.
Dominato می نویسد: علیرغم علاقه مندی شهرداری ونکوور در گذشته و حال، برای توسعه ی اقتصاد شبانه شهر، موانع همچنان وجود دارد. حداقل ها برای حمل و نقل، امنیت عمومی، دسترسی و محدودیت های نظارتی وجود ندارد و شهرداری فاقد چارچوب جامع و کلیدی سیاستهای استراتژیک است که بتواند فضای اقتصاد شبانه ی شهر را متمرکز کند.
Dominato می خواهد کار بر روی استراتژی های جدید را در سال 2020 شروع کنند تا برای تأیید نهایی احتمالی شورای شهر در اواسط سال 2021 آماده شود.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!