Connect with us

املاک در کانادا

شهردار ونکوور می گوید: مالیات خانه های خالی، باعث افزایش عرضه ی اجاره شده است

Published

on


اعداد اولیه ی منتشر شده از سوی Empty Homes Tax در سال 2019 در ونکوور نشان می دهد، که تقریباً 15٪ از املاک کمتر از سال گذشته خالی از سکنه هستند، طبق گفته ی شهرداری، شهردار Kennedy Stewart گفت، این علامتی است که مالیات آنگونه که در نظر گرفته شده کار می کند. وی افزود مجموعه دوم داده های سال ما به وضوح نشان می دهند، که خانه های خالی بیشتری را به بازار اجاره باز خواهیم گرداند.


به گفته ی شهرداری، تعداد املاک مسکونی خالی در ونکوور در سال 2019 تحت برنامه ی Empty Homes Tax به نسبت سال 2018 ، 6/14 درصد و در کل از سال اول برنامه ( در سال 2017) 30 درصد کاهش یافته است.
Kennedy گفت: در حالی که ما در مسیر درستی حرکت می کنیم،
می خواهیم خانه های خالی بیشتری را ببینیم که اجاره می روند و به همین دلیل است که مالیات را برای سال مالیاتی 2020 ، به 1.25٪ افزایش می دهیم. ما امیدواریم این مالیات بالاتر، انگیزه ی بیشتری را برای صاحبان املاک خالی فراهم کند تا اطمینان حاصل شود که آنها املاک را اجاره می دهند.
شهرداری گفت: 787 ملک در سال 2019 خالی اعلام شده است، که در مقایسه با 922 مورد در همان نقطه در سال 2018 ،
و 1131 در سال 2017 کاهش داشته است.
شهرداری همچنین خاطرنشان کرد: 97 درصد از دارندگان املاک مسکونی، اظهارنامه ی وضعیت املاک خود را تا پایان مهلت مقرر، یعنی 4 فوریه 2020 ، اعلام کردند.
از7 فوریه ، صاحبان املاکی که مهلت را از دست داده اند،
می توانند بعد از پرداخت 250 دلار جریمه ی دیرکرد،
اظهارنامه ی خود را ارائه کنند.
املاکی که خالی اعلام شوند یا در صورت عدم تسلیم اظهارنامه در مهلت مقرر خالی از سکنه تلقی شوند، صورت حسابی معادل یک درصد از ارزش ملک خود در سال 2019 دریافت خواهند کرد. پرداخت مالیات خانه های خالی باید تا 16 آوریل 2020 انجام شود.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!