Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

شهرداری ونکوور جریمه و مجازات هایی را برای مشاغلی که از اقدامات مقابله با ویروس کرونا سرپیچی می کنند، تعیین کرد

Published

on


نشست ویژه ی شورای شهر ونکوور که در روز دوشنبه برگزار می شود، تا به دولت شهرداری اختیارات اضطراری گسترده ای اعطا شود، که شامل توانایی اعمال فشار بر مشاغل است. 

از قبل دستورالعمل هایی برای تعطیلی خدمات دهی حضوری رستوران ها و بارها، داده شده بود، که به عنوان یک احتیاط بهداشتی در برابر همه گیری COVID-19 ، ابلاغ شده بود. رستوران ها فقط می توانند خدمات آماده سازی و تحویل غذا را ارائه دهند.  

کلیه مشاغلی که مجاز به باز ماندنند، موظفند فاصله ی اجتماعی را برای کارمندان و مشتریان خود فراهم کنند. 

شهردار Kennedy Stewart گفت: اقداماتی که امروز و طی چند روز آینده انجام می دهیم، می تواند به معنای تفاوت زندگی و مرگ برای بسیاری از همسایگان باشد. وقتی این کار تمام شد، آیا شما صادقانه می توانید خودتان را در آینه نگاه کنید و به خود بگویید که هر کاری را که برای کمک به این شرایط لازم بود انجام داده اید؟ در حال حاضر برای خیلی از افراد، جواب منفی است 

در طول آخر هفته، بازرسان با دولت شهرداری بر رستوران ها و پیروی آنها از دستورالعمل ها نظارت کردند. از حدود 600 موسسه بازدید شد، در مجموع 13 جریمه برای اپراتورهای غیرمجاز صادر شد. 

در صورت تصویب آیین نامه ی جدید به این شهرداری اجازه می دهد تا مشاغل غیر سازگار را با جریمه های حداکثر 50000 دلاری و دستور تعطیلی اجباری مواجه کند. جریمه ی مشاغل از رستوران های کوچک با تعداد انگشت شماری مشتری که فاصله ی اجتماعی را رعایت نمی کنند، تا صدها نفر از مردم در کلوپ های شبانه را در بر می گیرد. 

با این حال، هنوز برنامه ای برای صدور جریمه و مجازات برای افراد و گروه ها وجود ندارد، با وجود صحنه هایی که در چند روز گذشته از ازدحام جمعیت متراکم در دریا، سواحل و پارک ها دیده ایم، که درخواست های دولت برای حفظ فاصله ی اجتماعی حداقل دو متری را نادیده می گیرند. 

در کنفرانس مطبوعاتی امروز، Sadhu Johnston مدیر شهر اظهار داشت، که فشار بر افراد و گروه ها می تواند در آینده تصویب شود. 

در حال حاضر مقامات استانی اجتماع بیش از 50 نفر را ممنوع کرده اند، و مردم تشویق شده اند تا حد ممکن در خانه بمانند. 

Stewart ادامه داد: تاکنون رفتارهای احمقانه ی زیادی وجود داشته و این نمی تواند ادامه یابد. در حالی که بسیاری از ساکنان با مسئولیت پذیری دو متر فاصله از دیگران در ملاء عام را رعایت می کنند، بسیاری از مردم هنوز هم فکر می کنند که قوانین برای آنها صدق نمی کند. رفتارهای بی پروا در میان بیماری همه گیر می تواند منجر به مرگ افراد شود. 

امروز Vancouver Park Board اقدامات بیشتری برای بستن کلیه ی میادین ورزشی، زمین تنیس، زمین والیبال، پارک اسکیت و پارکینگ ها در سواحل و پارک های اصلی انجام داد.

 


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!