Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

شهرداری نورث ونکوور، طرح های خود برای مرکز تفریحی جدید 237 میلیون دلاری را اعلام کرد

Published

on


سال گذشته، شورای شهر پیشین، طرحی را برای ساخت یک جایگزین جدید برای Harry Jerome (Community Recreation Centre (HJRC ، با هزینه ی 237 میلیون دلار ارائه داد.
اما بزرگترین سرمایه گذاری شهرداری نورث ونکوور، با تصویب شورای شهر در اوایل این هفته، به منظور بررسی کلی امکانات موجود در آن، تعلیق شد.
براساس گزارش کارکنان شهرداری، تمامی فضاهای تفریحی فعلی و آینده، با دستورالعمل های جدید مقایسه خواهد شد، تا اطمینان حاصل شود که تمام فضاهای متعلق به شهرداری، مشارکت بالقوه ی خود در طرح استراتژیک تفریح ​​اجتماعی را انجام می دهند.

تامین مالی این پروژه به طور عمده با مشارکت Darwin Properties تأمین می شود، همچنین با لیزینگ 99 ساله ی سایت HJRC فعلی، که حدود 800 خانه برای اجاره و 21000 فوت مربع فضای خرده فروشی دارد. این قرارداد اجاره، برای شهرداری 210 میلیون دلار درآمد به دست خواهد آورد.

اما برای شروع ساخت و ساز، شهرداری برآورد کرده است که باید 110 میلیون دلار قرض بگیرد.
شروع ساخت و ساز در HJRC برای سال 2020 برنامه ریزی شده و افتتاح مجموعه در سال 2023 خواهد بود.
امکانات طراحی شده توسط HMCA Architecture + Design،
در شمال HJRC فعلی، در یک بلوک شهری که در حال حاضر توسط Centennial Theatre ، Park Norseman Park، Lonsdale Skate Park استفاده می شود، ساخته می شود.
یک مرکز آبی با استخری 50 متری و یک استخر تفریحی، سالن ژیمناستیک، یک پیست یخ با 500 صندلی برای تماشاچیان، رینگ کرلینگ 6 خطه، مرکز سالمندان، اتاق های چند منظوره، اتاق ویژه کودکان ، مرکز جوانان و ساکن اسکیت بورد، وجود خواهد داشت.
برای فضاهای زیر سقف و کف فضاهای عمودی، به طور گسترده از چوب استفاده می شود.
مجموع کل مساحت این مجتمع تفریحی بیش از 230000 فوت مربع در پنج طبقه و یک و نیم طبقه زیرزمین با 600 فضای پارکینگ خودرو است . Centennial Theatre در گوشه ی جنوب غربی این سایت باقی مانده و با مجتمع جدید هماهنگ خواهد شد.
عناصر دیگر پروژه شامل یک باشگاه بولینگ و فضای سبز در سایت Mickey McDougall که به عنوان جایگزین North Vancouver Lawn Bowling Club می باشد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!