Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

شما می توانید یک پرواز دو طرفه از ونکوور به نیویورک را تنها با 296 دلار بخرید

Published

on


آیا شما هم در رویای دیدن سیب بزرگ (the big apple ، نیویورک،) هستید؟
از ساختمان Empire State تا مجسمه ی آزادی، از Rockefeller Centre تا Central Park این شهر، نیویورک، مکان های زیادی را برای کشف کردن دارد، هرچند بلیط هواپیما به نیویورک همیشه ارزان نیست، در نتیجه بسیاری از ونکووری ها هنوز جادوی آنرا کشف نکرده اند.
خوشبختانه، شما با این پیشنهاد، می توانید به این شهر با استانداردهای بالانی جهانی، با کمتر از 300 دلار سفر کنید. ترفندش این است که بلیت های یک طرفه ی جداگانه، از دو ایرلاین متفاوت خریداری کنید.
بلیط اول از American Airlines رزرو می شود برای روز پنج شنبه 4 آوریل از ونکوور، به قیمت 150.26 دلار کانادا شامل مالیات وسایر هزینه ها و بلیط بازگشت از نیویورک روز سه شنبه 9 آوریل به قیمت 108.97 دلار آمریکا نیزشامل مالیات و سایرهزینه ها، که با نرخ ارز امروز معادل 145.75 دلار کانادا است.
به این ترتیب، هزینه کل بلیط 296.01 دلار کانادا، خواهد بود.

نیویورک را کشف کنید

نیویورک سرگرمی ها مختلف و مکانهای دیدنی بسیاری را برای اقامت چند روزه دارد، البته، ماندن در منهتن و یا در میدان تایمز به طور معمول هزینه ی بیشتری خواهد داشت، اما اقامت در داون تاون کم هزینه تر است. همچنین با تهیه بلیط CityPASS در این شهر می توانید با تخفیف از بسیاری از جاذبه های شهری دیدن کنید که اگر قبل از شروع سفر این بلیط را بخرید، می توانید هزینه های کلی سفر خود را کاهش دهید.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!