Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

شما می توانید پرواز مستقیم رفت و برگشت از ونکوور به لس آنجلس را، با قیمت 233 دلار کانادا خریداری کنید

Published

on


در حالی که برای پرواز به لس آنجلس از ونکوور غالبا باید بیش از 500 دلار کانادا هزینه کنید، ایر کانادا تخفیفات زیادی را ارائه می دهد.


از سواحل زیبا گرفته تا مراکز خرید سطح بالا و نقاط دیدنی منحصر به فرد، ​​این شهر ساحلی مجموعه ای از کارهای فوق العاده را برای دیدن و انجام دادن ارائه می دهد. خوشبختانه، Flighthub از طریق ایر کانادا چند تخفیف ارائه داده است، که کمتر از 240 دلار کانادا قیمت دارند و اینکه این پروازها مستقیم هستند.
برای مثال یک پرواز روز چهارشنبه 15 ژانویه ساعت 8:25 صبح از ونکوور حرکت می کند و روز دوشنبه 20 ژانویه ساعت 7:20 صبح از لس آنجلس باز می گردد. هر دو پرواز مستقیم بوده و قیمت آن 233.50 دلار کانادا، شامل کلیه ی مالیات و هزینه ها می باشد.
لوس آنجلس
لس آنجلس دارای تعداد زیادی از جاذبه های هیجان انگیز و همچنین زندگی شبانه پر جنب و جوش، غذاهای فریبنده، مغازه های مد روز و بسیاری چیزهای دیگر است. از هالیوود هیلز گرفته تا سواحل زیبا و شنی، چیزی برای لذت بردن همه وجود دارد.
گشتن لس آنجلس با اتومبیل بسیار لذت بخش است و به همین دلیل ایده خوبی است که در هنگام اقامت در شهر، یک اتومبیل کرایه کنید. مهم است که از قبل هتل یا اقامتگاه خود را رزرو کنید، زیرا بسیاری از این مکان های اقامتی قبل از سفر شما پر می شوند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!