Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

شما می توانید از ونکوور به لس آنجلس تنها با 381 دلار کانادا دریانوردی کنید، با این کروز بسیار لوکس و مجهز به انواع امکانات سرگرمی و تفریحات

Published

on


با پیش بینی آب و هوای ونکوور که برای مارچ امسال بارش برف پیش بینی شده است ، چیزی بهتر از یک کروز به سمت لس آنجلس آفتابی نیست.
مهمانان با کروز پنج ستاره ی Emerald Princess سفر خواهند کرد که می توانند از استخرهای آب شیرین، گلف، اسپا، فیلم زیر آسمان، تنیس و خیلی چیزهای دیگر، لذت ببرند.
این کروز روز دوشنبه 15 آوریل از ونکوور خارج شده و روز پنجشنبه 18 آوریل به لس آنجلس می رسد. قیمت کابین داخلی برای دو مسافر 762.42 دلار کانادا شامل مالیات و هزینه ها است.
نه تنها این هزینه شامل سفر شما در یک کشتی 5 ستاره ی زیبا است، بلکه شامل اقامت ، غذا، سرگرمی و تنقلات نیز می باشد. تنها چیزی که در این هزینه محاسبه نشده، نوشیدنی های مخصوص است، اما شما میتوانید پکیجی برای نوشیدنی هم خریداری کنید که هزینه های شما را کاهش دهد.

کشف لوس آنجلس
یک پرواز از LA اگر رزرو شده باشد، بسیار ارزان است. در واقع، کل هزینه ممکن است کمتر از 150 دلار کانادا شامل مالیات بشود.
مهمانان ممکن است بخواهند برای مدت زمانی در لس آنجلس بمانند و از زندگی شبانه ی پر جنب و جوش، سرگرمی ها، مغازه های شیک و خیلی چیزهای دیگر لذت ببرند. از Hollywood Hills تا سواحل شنی زیبا، برای همه با هر سلیقه ای ، چیزی برای لذت بردن وجود دارد.
گشتن در لس آنجلس با ماشین لذت بخش تر است، بنابراین ایده ی خوبی است که در هنگام اقامت در شهر یک اتومبیل اجاره کنید. علاوه بر این، مهم است که هتل یا محل اقامت خود را از قبل رزرو کنید. بسیاری از این مکانها خیلی زود پر می شوند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!