Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

شعبات وال مارت کانادا، سیستم تحویل کالا درب منزل را شروع می کنند

Published

on


شرکت والمارت کانادا اعلام کرد، سیستم تحویل کالاهای خریداری شده درب منزل را، به زودی در سراسر کشور آغاز خواهد کرد. این خبر خوبی برای روزهای سخت و سرد زمستان است. حالا شما می توانید بدون بلند شدن از روی مبل منزلتان، از شعب والمارت خرید کرده و آنها را درب منزل تحویل بگیرید.


والمارت اعلام کرد این طرح را به طور آزمایشی در محله های اطراف شعب خود در تورنتو و وینیپگ، به طور موفق اجرا کرده و از امروز تمامی شعب والمارت در بریتیش کلمبیا، آلبرتا، ساسکاچوان، مانیتوبا، انتاریو، نیوفاندلند و لابرادور، نیوبرونزویک، نوااسکوشیا و پرینس ادوارد آیلند این خدمات را ارائه خواهند کرد.
این طرح شامل تحویل میوه و سبزیجات تازه، گوشت، غذای دریایی، لبنیات، داروهای معمولی، محصولات زیبایی، وسایل خانه، غذای حیوانات خانگی و بسیاری محصولات دیگر درب منزل است.
افراد می توانند کالاهای مورد نیاز خود را از پنج روز زودتر سفارش بدهند. برای رسیدن به سرعت کالاها به دست مصرف کننده نیز، طرح هایی وجود دارد که یک ساعته تحویل داده شوند.
سفارشات شما توسط Instacart در نزدیکترین شعبه ی والمارت،انتخاب و بسته بندی خواهد شد.
این خدمت از روز چهارشنبه، در وب سایت والمارت در اختیار شما خواهد بود.
مشتریانی که برای اولین بار از این طرح استفاده می کنند با درج کد تخفیف WMTCOAST2COAST ، می توانند از تخفیف 10 تا 35 دلاری بهره مند شوند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!