Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

شش نفر از کارکنان بیمارستان عمومی Kelowna تأیید کردند، که کروناویروس دارند

Published

on


شش مورد مثبت COVID-19 در بین کارکنان بیمارستان عمومی Kelowna تأیید شده است، اگرچه مقامات بهداشتی منطقه می گویند، که این مرکز هنوز هم برای دریافت خدمات پزشکی امن است.

طبق گزارش Interior Health، تحقیقات در مورد این شش پرونده مشخص کرده است، که این افراد مراقب از چند مورد از مبتلایان به بیماری را بر عهده داشته اند.

Interior Health در بیانیه ای نوشت: در حال حاضر این شیوع هیچ تأثیری بر خدمات دهی ما در KGH نگذاشته است، و ما هیچ نشانی از اینکه بیماری در معرض این بیماری است، نداریم.

مطابق پروتکل های سازمان و توصیه های وزارتخانه، کارکنانی که علائم بیماری را تجربه می کنند، باید در خانه مانده و در محل کار حاضر نشوند.

Interior Health گفت: ما اطمینان داریم افرادی که تحت تأثیر این وضعیت قرار می گیرند، دستورالعمل ها را دنبال می کنند. این مهم است که هر کسی که نیاز به مراقبت های پزشکی در بیمارستان دارد، برای آمدن به KGH اطمینان داشته باشد.

در حالی که اطلاعات کمی در مورد این کارمندان داده شده، در این بیانیه آمده است که مواردی که اخیراً شناسایی شده اند، عموماً مربوط به افرادی در دهه 20 و 30 سالگی است.

با بازگشایی استان، محتاط بودن در مورد اطرافیان، امری ضروری خواهد بود، به خصوص که تعداد بیشتری از افراد از حمل و نقل عمومی برای رسیدن به جایی که باید به آنجا بروند، استفاده می کنند.

هفته ی گذشته، دکتر Bonnie Henry مسئول بهداشت استان گفت: همه ی افراد بدون استثنا در هنگام استفاده از حمل و نقل عمومی، باید ماسك بزنند.

وی در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: من کاملاً فکر می کنم همه ی افرادی که در حال استفاده از حمل و نقل عمومی هستند، باید ماسک بپوشند، مگر اینکه دلیل بسیار معتبری وجود داشته باشد که نمی توانند این کار را انجام دهند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!