Connect with us

کار در کانادا

شرکت Shopify تا پایان سال، 1000 کارمند استخدام و یک شعبه در ونکوور افتتاح خواهد نمود

Published

on


شركت Shopify اظهار داشته قرار است با استخدام 1000 کارگر در ونكوور و افتتاح نخستین شعبه دائمی خود در آن، حضور و نیروی كار خود را در سواحل غربی كانادا افزایش دهد.

این شرکت مستقر در اتاوا که تکنولوژی را در اختیار فروشگاه های آنلاین قرار می دهد، اعلام داشت که تا پایان سال جاری، تیم خود شامل برنامه نویسان پشتیبان، مهندسین داده، برنامه نویسان موبایل، برنامه نویسان وب، طراحان و مدیران محصول را در سطح شهر گسترش داده و شعبه جدید خود را در فضای چهار طبقه 6500 متر مربعی در Four Bentall Centre واقع در مرکز شهر ونکوور افتتاح خواهد نمود.
Lynsey Thornton، معاون Shopify در UX اظهار داشته، این شرکت در ونکوور مستقر گشته چرا که این شهر را مرکز استعدادیابی و رشد اقتصادی می داند. وی همچنین ابراز داشته گرچه رسیدن به شمار 1000، چندین سال به طول خواهید انجامید، اما قصد بر این است که تعهدی بلند مدت ارائه گردد، چرا که این شرکت ظرفیت، برند و محصول کافی را برای انجام این کار در اختیار دارد.
در حال حاضر Thornton و سایر کارمندان Shopify در ونکوور در مرکز WeWork روبروی Four Bentall Centre کار می کنند.
سال گذشته، این شرکت دفتر جدیدی در King and Portland Centre در تورنتو، با فاصله کمی از نخستین دفتر خود در بزرگترین شهر کانادا افتتاح نموده و اعلام داشت که فضایی 23,597 متر مربعی در مجتمع The Well تورنتو اجاره خواهد نمود.
این شرکت همچنین دارای دفتری مرکزی در اتاوا، دفتری در مونترال و یک فروشگاه در لس آنجلس بوده و وب سایت آن نیز از جایگاه خاصی در واترلو، انتاریو، برلین، سنگاپور، توکیو، استکهلم و… برخوردار و در حال رقابت با آمازون است.
گرچه هنوز مشخص نیست چه زمانی این شرکت در کانادا گسترش خواهد یافت، اما به گفته این شرکت، روزانه بین 10 تا 10,000 کالا برای فروشندگانی که روزانه بین 3 تا 30,000 کالا می فروشند ارسال گشته و طی چند سال آتی بیش از 1 میلیارد دلار در این شبکه هزینه خواهد گشت.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!