Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

شرکت Rogers طرح های دیتای بی سیم نامحدود خود را، برای اولین بار از فردا آغاز خواهد کرد

Published

on


Rogers اعلام کرد، طرح های دیتای نامحدود، بدون هیچگونه هزینه ی اضافی را، معرفی خواهد کرد.
طرح های جدید با نام تجاری Rogers از فردا در دسترس خواهند بود.
همچنین Rogers فرصت های جدید تامین مالی به مشتریان ارائه می کند، تا آنها بتوانند گوشی های هوشمند و دستگاه های ارزان قیمت تهیه کنند.
طرح های Infinite با دیتای بی سیم نامحدود، به قیمت 75 دلار برای 10 گیگا بایت با سرعت بالا، برای هر خط در شبکه ی LTE آغاز می شود.

شرکت می گوید: علاوه بر این، مشتریان می توانند از دیتای نامحدود با سرعت های پایین تر استفاده کنند، که امکان براوزینگ ساده، مشارکت در رسانه های اجتماعی، دیدن ویدئو و ارسال ایمیل و پیام های متنی را فراهم می کند. مشتریان می توانند یک Speed ​​Pass به قیمت 15 دلار برای 3 گیگابایت خریداری کنند. همچنین مشتریان می توانند دیتای خود را با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارند، که این طرح نیاز به نظارت بر استفاده از دیتاها را از بین می برد. این طرح ها به کانادایی ها راحتی خیال را هدیه می کنند.
مشتریان فعلی Rogers نیز می توانند طرح های جدید شرکت را انتخاب کنند. طبق گفته ی Rogers، در سال جاری، طرح های نامحدود Rogers ، شامل فرصت های جدید برای تأمین دستگاه می شود، تا مشتریان بتوانند هر دستگاهی را که می خواهند با 0 دلار خریداری کنند. هنگامی که دستگاه خود را دریافت می کنند، مشتریان تنها برای طرح خدمات ماهیانه خود پول پرداخت خواهند کرد.

طرح های جدید نامحدودRogers ، بخشی از برنامه ی چند ساله ای است، که شرکت برای بهبود تجربه ی مشتریانش، در آن سرمایه گذاری کرده است.
کانادا یکی از سریعترین شبکه های بی سیم در جهان را دارا است. طرح های جدید نامحدود Rogers کمک خواهند کرد، کانادایی ها به طور کامل از مزایای شبکه های بی سیم در زندگی روزمره خود استفاده کنند. این طرح های جدید به مشتریان کمک خواهند کرد تا از امکانات بالقوه سرویس های بی سیم 4G  امروز و خدمات بی سیم 5G در آینده بهره ببرند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!