Connect with us

کار در کانادا

شرکت همکاری مشترک ونکوور یک برنامه ی یادگیری مهارت های فنی رایگان، راه اندازی کرد

Published

on


افراد بیکار یا نیمه بیکار، از یک برنامه ی جدید یادگیری مهارت های فنی، که توسط شبکه ی هاب (TNH) راه اندازی شده، بهره مند خواهند شد.
بنیاد فناوری West Coast، بخش غیر انتفاعی شرکت دفتر همکاری مشترک The Network Hub ، مستقر در ونکوور است، که با CodeCast و ComIT.org همکاری می کند، تا فرصتی جدید برای آموزش شغلی فنی را به جوانان، دانشجویان و افرادی که به دنبال تغییر شغل خود هستند، ارائه دهد.


این برنامه ی رایگان به عنوان یک برنامه ی آزمایشی، برای حداکثر 25 نفر در مناطق TNH ، در مرکز شهر ونکوور و Nanaimo آغاز می شود.
ComIT.org یک موسسه ی خیریه ی ملی است، که آموزش مهارت های IT را برای افراد بیکار یا نیمه بیکار ارائه می دهد. و CodeCast ، یک بستر پخش و ضبط برنامه های آموزشی توسعه دهنده است.
Minna Van، مدیر اجرایی بنیاد فناوری West Coast و اپراتور TNH گفت: فناوری راه آینده است و ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که همه ی افراد فرصت یادگیری سواد فناوری، به خصوص در جهت انتخابات شغلی را خواهند داشت.
وی گفت: ما می دانیم که استعدادهای استفاده نشده ای در سراسر کانادا وجود دارند، و ما مفتخریم که با شرکت های مشهور آموزش فن آوری، مانند CodeCast و ComIT.org ، در ایجاد این ابتکارعمل و راه اندازی آن در بریتیش کلمبیا همکاری می کنیم. چشم انداز جمعی ما برای Tech-Training Hub ، نشان دادن تأثیر قابل اندازه گیری بر جوامعی است که ما در آن ها، با ارائه ی آموزش خدمت می کنیم، سپس افراد آموزش دیده را به شرکا برای استخدام متصل می کنیم، و فضای کاری و یک جامعه از افراد مشابه را، برای کمک به پایدار بودن موفقیت آنها، فراهم می کنیم.
این برنامه ی آزمایشی از ژانویه تا آوریل سال 2020 اجرا می شود و بیشتر جلسه های تمرین سه بار در هفته، عصرها برگزار می شوند. درس هایی راجع به زبان و اصول استفاده از Javascript ، پشتیبانی peer-to-peer و فضای کار اختصاصی برای کارآموزان ارائه می شود، تا بین جلسات آموزشی کار را نیز یاد بگیرند.
در پایان آموزش، یک رویداد استخدام، کارآموزان جدید را با شرکت هایی مانند گوگل و مایکروسافت که به دنبال استخدام استعدادهای محلی و از راه دور هستند، متصل می کند.
هنگامی که با موفقیت کار آغاز شد، کارآموزان فرصتی برای ادامه ی کار در محل های دفاتر همکاری TNH خواهند داشت.
Pablo Listingart ، مدیر اجرایی ComIT.org گفت: به عنوان شریک مدیریت و ارائه ی آموزش، ما بسیار هیجان زده هستیم. ما آماده ی مدیریت این پروژه آزمایشی هستیم و وقتی بتوانیم شواهدی از اشتغال و رفاه کارآموزان تهیه کنیم، دوباره آماده خواهیم شد تا پروژه را بار دیگر گسترش دهیم.
افراد علاقمند به برنامه باید در وب سایت Comit.Org درخواست خود را ثبت کنند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!