Connect with us

کار در کانادا

شرکت های کانادایی شروع به کار از منزل کرده اند

Published

on


مجله دیجیتال سلام ونکوور  – شرکت های کامپیوتری کانادا که معمولا به صورت دورکاری و یا کار از منزل مشغول هستند، این روزها با تعداد زیادی از درخواست های کاری از سوی مشتریانشان روبرو شده اند.

مشتریان این روزها کسب و کارهایی هستند که می خواهند در این دوره ی حفظ فاصله ی اجتماعی، به کار در منزل و دورکاری رو بیاورند، تا مجبور نباشند در محل کار خود حضور فیزیکی داشته باشند، و از شرکت های کامپیوتری درخواست کمک دارند.

دانشگاه ها، مدارس، شهرداری ها و بسیاری شرکت های دیگر از جمله مشتریان جدید شرکت های کامپیوتری هستند.

یکی از این شرکت های بزرگ کامپیوتری شرکت هلندی TOPdesk  است که شعبه ای در تورنتو دارد. بن اسکار ووزو از کارشناسان این شرکت می گوید، مشتریان بیشتر می خواهند بتوانند از منزل به کامپیوتر محل کار خود متصل شوند.

البته بسیاری از این شرکت ها که فاقد زیرساخت های لازم از قبل هستند، به این راحتی نمی توانند چنین سیستم هایی را برای کار از راه دور راه اندازی کنند. برای کار از منزل باید سیستم های کامپیوتری قوی و نرم افزار های مختلف مخصوص داشته باشیم.

در تحقیقی که توسط شرکت Regus Canada در سال 2017 در میان 20 هزار کسب و کار مختلف در 100 کشور جهان انجام گرفت، مشخص شد که تقریبا 47 درصد از کانادایی ها نیمی از هفته را از منزل کار می کنند.

این رقم در کانادا کمتر از متوسط جهانی است، زیرا به طور میانگین در کشورهای دیگر این تحقیق، 54 درصد از کارمندان نیمی از هفته را در منزل کار می کردند.

بر اساس این پژوهش کانادا بعد از چین، هند و مکزیک در رده ی چهارم میزان کار از منزل قرار دارد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!