Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

شرکت اتوبوسرانی Translink، اعلام کرد برنامه ی زمانی دقیق تری برای رسیدن و حرکت کردن اتوبوس ها در ایستگاهها، تهیه شده و به زودی ارائه می شود

Published

on


TransLink می گوید، کاربران به لطف برآورد دقیق تر زمان حرکت اتوبوس ها، قادر به برنامه ریزی بهتر سفرهای خود هستند.
Kevin Desmond، مدیر عامل TransLink می گوید:


ما مفتخریم که الگوریتم جدید داخلی را با همکاری شرکتهای مایکروسافت و T4G توسعه داده ایم. این روش منجر به کسب اطلاعات بهتر برای مشتریان خواهد شد، که می توانند برای سفر خود تصمیمات آگاهانه تری بگیرند. در مرحله ی آزمایشی، در اختلاف بین زمان حرکت پیش بینی شده و زمان واقعی حرکت اتوبوس ها، 74 درصد بهبود دیده شد.
به گزارش TransLink ، این متدولوژی با ترکیب داده های لحظه ای مکان
قرار گیری اتوبوس و الگوریتم ها، تخمین های خود را با در نظر گرفتن عوامل اصلی موثر بر حرکت اتوبوس، ارائه می کند. عوامل اصلی شامل شرایط آب و هوایی و تخمین زمان سفر در ساعات مختلف روز و شب هستند. برای اطمینان از پیش بینی های دقیق برای کل شبکه ی حمل و نقل ، الگوریتم شامل بیش از 16000 مدل مختلف است.
این روش جدید در وب سایت TransLink’s Next Bus و ابزار پیام کوتاه TransLink ، قرار گرفته است. شماره ی ایستگاه اتوبوس و شماره ی مسیر اتوبوس را به 33333 تکست کنید، تا زمان رسیدن اتوبوس بعدی را به شما نشان دهد. اپلیکیشن های ثالثی که قبلا زمان تقریبی رسیدن اتوبوس ها را نشان می دانند، مانند Transit App و Google Maps نیز، از روش تخمین جدید استفاده می کنند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!