Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

شروع پروازهای ایرکانادا و وست جت از اول جولای

Published

on


پروازهای شرکت‌ های هواپیمایی وست جت و ایرکانادا از تاریخ اول جولای با حفظ موازین بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی در صندلی‌ ها آغاز می ‌شود.

شرکت هواپیمایی وست جت که در کلگری مستقر است، با بررسی راهنمایی ‌های انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی در اطلاعیه ای اعلام کرد، با اجرای اقدامات احتیاطی از جمله قرار دادن فیلترهای HEPA برای تمیز کردن هوای داخل کابین ها، پروازهای خود را آغاز خواهد کرد.

صندلی ها نیز جوری تنظیم شده اند که حفظ فاصله ی فیزیکی ممکن باشد.

این شرکت اعلام کرد، ما طوری برنامه ریزی کرده ایم که کانادایی ها بتوانند از خیال راحت و اطمینان از امنیت خود، در پروازهای این شرکت حاضر شوند.

از دیگر اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از انتشار ویروس، می توان به کنترل دمای بدن مسافران، الزام مسافران و خدمه به پوشیدن ماسک، و تمیزکاری دقیق مناطقی که زیاد لمس می شوند، اشاره کرد.

احتمالا از روز چهارشنبه نیز می توانید از سرویس آنلاین رزرو وست جت استفاده کنید.

انجام اقدامات بهداشتی، نظافت و ضد عفونی و تهیه تجهیزات محافظت شخصی برای خدمه، چندین میلیون دلار هزینه برای شرکت داشته است، که به منظور تضمین امنیت و رفاه مسافران آن را انجام داده است.

ایرکانادا نیز که در مونترال مستقر است، اقدامات مشابهی را در همین بازه ی زمانی انجام داده است.

پیتر فیتز پاتریک، یکی از سخنگویان ایرکانادا در اطلاعیه ای اعلام کرد، اقدامات جدیدی بر اساس توصیه‌ های سازمان هواپیمایی بین المللی ایکائو، مبنی بر استفاده از استراتژی های چند لایه‌ در برابر کووید-19 انجام شده است.

خطوط هواپیمایی امریکا نیز اعلام کردند، از چهارشنبه ی آینده رزرو پروازها با ظرفیت کامل آغاز خواهد شد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!