Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

شاتل بدون راننده ی رایگان، این هفته در ونکوور در Olympic Village حرکت می کند

Published

on


Free driverless shuttle rides in Vancouver’s Olympic Village this week

فقط برای مدت زمان محدود، یک وسیله ی « حمل و نقل عمومی رایگان بدون راننده،» مابین مرکز Olympic Village و Canada Line’s Olympic Village Station حرکت می کند.
یک شاتل رایگان بدون راننده ، هر چند دقیقه در طول روز بین گوشه شمال غربی تقاطع Manitoba Street و West 1st Avenue و پارکینگ پشت Canada Line’s Olympic Village Station سرویس دهی می کند. این شاتل با سرعت متوسط 12 کیلومتر بر ساعت این مسیر یک کیلومتری را در 15 دقیقه طی می کند.
شاتل مورد استفاده، یک شاتل خودکار EZ10 بدون راننده است که برای خدمات مختلف در سایر نقاط جهان از جمله دبی و یک دانشگاه در آلمان استفاده می شود و توسط France-based Easy Mile طراحی و ساخته شده است.
تمام سواری ها برای این شاتل رایگان هستند تا قابلیت های چنین فن آوری های حمل و نقل خودکاری را برای شهرداری Surrey و شهرداری ونکوور ثابت کنند و آنها را متقاعد کند تا در چالش شهری (Infrastructure Canada’s Smart Cities Challenge) و ساخت نخستین کریدور چند منظوره در کانادا برای وسایل نقلیه ی بدون راننده مشارکت کنند.
شاتل رایگان تا روز یکشنبه 3 مارس، به طور روزانه در Olympic Village حرکت خواهد کرد. پیش از این، شاتل مشابهی در Surrey Civic Plaza حرکت می کرد.

When: Daily until Sunday, March 3, 2019
Weekdays: 11 am to 5:30 pm
Weekends: 10 am to 4:30 pm
Where:
Western terminus: Canada Line Olympic Village Station parking lot
Eastern terminus: Northwest corner of the intersection of Manitoba Street and West 1st Avenue

Cost: Free!


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!