Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

سوری از اول جون بیش از 200 زمین بازی و 8 پارک اسکیت را مجدداً بازگشایی کرد

Published

on


شهرداری سوری و Surrey Board of Education در بیانیه ای مشترک روز پنجشنبه اعلام کردند، بیش از 200 زمین بازی و هشت پارک اسکیت در سوری از اول جون دوباره بازگشایی می شوند.

این شهر دارای 125 پارک بازی در سیستم پارک های خود است، در حالی که 101 زمین بازی مدارس ابتدایی مجدداً بازگشایی می شوند.

در بیانیه آمده است، انتظار می رود که شهروندان سوری، به اقدامات بهداشتی شخصی قبل از ورود به پارک، در طول بازی و بعد از بازی در فضای باز، توجه داشته باشند و حفظ فاصله ی فیزیکی در میان بچه ها باید توسط والدینشان تحت نظر قرار بگیرد.

این شهرداری و هیئت مدیره گفتند که، تصمیم برای بازگشایی طبق دستورالعمل های بهداشتی و ایمنی COVID-19 استانی گرفته شده است، که اظهار کرده اند، زمین های بازی یک محیط امن هستند.

B.C. از موارد COVID-19 فعال بسیار کمی برخوردار است. از تاریخ 27 ماه می، 244 مورد شناخته شده از این بیماری در استان وجود داشته و 2144 نفر که آزمایششان مثبت بوده است، بهبود یافته اند.

دکتر Bonnie Henry، مدیر بهداشت استان اظهار داشت: ما با دقت به فاز 2 وارد شده ایم و هفته به هفته پیشرفت خود را ارزیابی می کنیم.

COVID-19 یک دوره نهفته ی دو هفته ای دارد، به این معنی که موارد جدیدی که در نتیجه ی کاهش محدودیت ها رخ می دهند، از هفته آینده شروع می شوند.

وی ادامه داد: با توجه به این نکته، بیایید همچنان از پارک ها و سایر فعالیت های نزدیک به خانه استفاده کنیم و تنها پس از در نظر گرفتن کامل خطرات برای خود و خانواده، به دنبال افزایش تعاملات اجتماعی باشید.

Laurie Larsen، رئیس Surrey Board of Education ، با تکرار سخنان Henry، اظهار داشت: زمین های بازی فعالیت بدنی را ارتقا می بخشد، که به نوبه ی خود باعث بهبود توجه و کاهش استرس و اضطراب می شود. اما باید مطئن باشیم که تماس کودکان با یکدیگر حداقل باشد، و شستن دستها قبل و بعد از بازی را فراموش نکنیم. هیچ برنامه ای برای تمیز کردن روتین تجهیزات زمین بازی توسط کارمندان وجود ندارد.

براساس این بیانیه، شهرداری سوری همچنین در حال بازگشایی پارک های اسکیت خود است. هشت پارک اسکیت زیر از 30 ماه می با حفظ فاصله ی فیزیکی و محدودیت تعداد کاربران مجدداً افتتاح می شوند: Bear Creek Park؛ Royal Kwantlen Park ؛ Fraser Heights Park ؛ Cloverdale Fairgrounds ، South Surrey Athletic Park؛ Tom Binnie Park؛ Surrey Sport & Leisure Complex و Guildford Recreation Centre.

این شهرداری خاطرنشان كرد: تیم COVID-19 Compliance and Enforcement سوری، بر سایت ها برای آموزش به مردم و کمک به آنها نظارت خواهد کرد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!