Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

سفر دریایی با کشتی Disney Cruise Line، این سپتامبر از ونکوور

Published

on


در حالی که بسیاری از کروزها برنامه های بسیار خوبی برای کودکان دارند، هیچکدام با فضای جادویی روی کروز دیزنی قابل مقایسه نیستند.


کروزهای دیزنی برای سبک خانوادگی خود مشهور هستند، که شامل لحظات فراموش نشدنی با برخی از شخصیتهای نمادین دیزنی است. کروزها معمولا نوعی از یک رستوران گردان را ارائه می دهند، در این کروز میهمانان می توانند سه رستوران شگفت انگیز را تجربه کنند.
دو کروز دیزنی در ماه سپتامبر سفر خود را از ونکوور شروع کرده و هر دو در سن دیگو مسافران را پیاده خواهند کرد. پس از آنجا، میهمانان می توانند سفر خود را در Walt Disneyland ادامه دهند یا با پرواز به ونکوور بازگردند.
به عنوان مثال، یکی از کروزها روز دوشنبه 30 سپتامبر ونکوور را ترک می کند و روز سه شنبه در ویکتوریا متوقف می شود، و تا جمعه 4 اکتبر که مسافران را در سن دیگو پیاده می کند، دو روز را در دریا می گذراند.
Disney Cruise Line
با 11 عرشه ی چشمگیر، Disney Wonder چیزهای بی پایانی برای دیدن و اکتشاف ارائه می دهد. از کلوپ های خیالی مخصوص بچه ها، تا نقاط ویژه ی اختصاصی بزرگسالان و سه استخر با تم های متفاوت، برای همه ی گروه های سنی چیزهایی وجود دارد که از آن لذت ببرند. میهمانان حتی می توانند فیلم های مانند Frozen و A Musical Spectacular را در تئاتر والت دیزنی تماشا کنند. اما مسافران باید توجه داشته باشند كه كروزهای دیزنی در كانادا، نمایش های آتش بازی را شامل نمی شوند.
میهمانان می توانند از مکانهای متنوعی برای صرف شام لذت ببرند.
چهار دسته اصلی شامل ده نوع اتاق مختلف وجود دارد که خانواده ها در هر سن و تعدادی می توانند آنها را انتخاب کنند. قیمت برای هر نفر در کابین های داخلی از 1665 دلار شروع می شود.
این مبلغ نه تنها شامل سفر شما در یک کشتی 5 ستاره ی زیبا، بلکه شامل غذا، سرگرمی، میان وعده و اقامتگاه نیز می باشد. تنها موردی که شامل نمی شود نوشیدنی الکلی است، اما شما می توانید یک بسته ی نوشیدنی را جداگانه خریداری کنید که هزینه های شما را کاهش دهد.
پرواز برگشت از سن دیگو اگر از قبل رزرو شود بسیار ارزان است. در حقیقت ، کل هزینه ممکن است کمتر از 150 دلار کانادا به اضافه ی مالیات باشد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!