Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

سرویس تحویل سوخت سیار، با نام تجاری جدید در Metro Vancouver

Published

on


امروزه ، سبک زندگی ما بسیار شلوغ است و وقت ما غالباٌ صرف انجام وظایف و تامین هزینه های زندگی شده، کمتر وقت آزاد داریم. در این میان معمولا در ساعت شلوغی روز و یا زمانی که عجله داریم، با باک خالی بنزین مواجه می شویم.
خوشبختانه Filld برای کمک به ما به ونکوور آمده است.

Filld یک شرکت سوخت رسانی سیار است که سوخت را به وسایل نقلیه ی پارک شده در خانه و یا محل کار شما می فرستد. از ماه دسامبر گذشته که سرویس دهی رسمی این شرکت برای ساکنان ونکوور راه اندازی شده است ، Filld ده ها هزار لیتر سوخت را به مصرف کنندگان در سراسر منطقه ی مترو ونکوور تحویل داده است. همچنین آنها، اخیرا برنامه ی آزمایشی خود با نام Hollyburn Properties Limited را ، برای سوخت رسانی به ساکنان Shannon Tower، Nicola Place، Barafield، Bridgewater، Iona، و آپارتمان های Flamingo ، شروع کرده اند.

این سرویس چطور کار میکند؟

Filld دو بار درهفته به شما سرویس دهی خواهد کرد، یک بار اول هفته و یک بار آخر هفته ها. در این روزها به شما پیغام می دهد که آیا نیازی به سوخت دارید یا خیر؟ اگر جواب شما بله باشد آنها در طول شب مراجعه کرده، باک بنزین شما را پر می کنند و اگر جوابتان منفی است ، پیام را نادیده بگیرید تا هفته ی آینده.
این سرویس را در دان تان ونکوور امتحان شده است . زمان معینی برای فیلد مقرر شد تا به False Creek مراجعه کند. اتومبیل سوخت رسان در مدت کوتاهی در محل حاضر بود.

هزینه ی این خدمت چقدر است؟
Filld قیمت سوخت را براساس قیمت متوسط ​​بنزین در منطقه ی خود، در روز تحویل محاسبه می کند. به عنوان مثال، در زمان انتشار این گزارش هزینه ی سوخت Filld در ونکوور، برای بنزین معمولی هر لیتر 1.69 دلار، و بنزین سوپر هر لیتر 1.89 دلار بود که علاوه بر هزینه ی سوخت، باید هزینه ء کمی بین 3 تا 5 دلار برای تحویل نیز بپردازید.
چرا این سرویس فوق العاده است؟
بنزین مخازن Filld فیلتر شده است و هرگز کثیفی مخازن زیرزمینی را ندارد و شما می توانید اطمینان داشته باشید، باک شما با بنزین تمیز پر خواهد شد.
Filld در حال تغییر نحوه ی سوخت رسانی رانندگان به اتومبیل ها است. تحویل بنزین به اتومبیل ها در خانه ها، ساختمان های مسکونی و دفاتر، روش جایگزین تازه ای به جای مراجعه به پمپ بنزینهاست که از اتلاف وقت جلوگیری می کند.
شما اکنون می توانید در filld.com ثبت نام کرده ، برای مدت زمان محدود، با ایجاد حساب کاربری و استفاده از کد HOMEFUEL ، قرارداد ثابتی با قیمت 1.50 دلار در هر لیتر برای بنزین معمولی و یا 1.70 دلار در هر لیتر برای بنزین سوپر به مدت 30 روز با شرکت داشته باشید. این تخفیف در تاریخ 24 می 2019 به پایان می رسد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!