Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

سرقت های عجیب کانادا در سال 2019

Published

on


در دوره ای زندگی می کنیم که روزانه خبرهای بسیاری از سرقت از اتومبیل تا اشیا قیمتی دیگر را می شنویم. اما برخی از سرقت ها بسیار عجیب هستند، در این مقاله لیستی از عجیب ترین سرقت های سال 2019 در کانادا را مطالعه کنید.

تابلوهای نشان دهنده ی جاده های قدیمی:
ترانه ی تابستانه «Old Town Road» از Lil Nas X ، که به سرعت به رده های بالایی لیست آهنگ های برتر سال صعود کرد، توجه افراد بسیاری را به خود جلب نمود. به دنبال افزایش محبوبیت این آهنگ، گزارشاتی مبنی بر ناپدید شدن تابلوهای جاده های قدیمی از جمله در Sicamous شهری در استان بریتیش کلمبیا منتشر شد.
با توجه به تقاضای افراد برای خرید این تابلوها، این گروه اقدام به فروش تابلوهایی با قیمت 25 دلار کردند، که متقاضیانی از شهرهای لاس وگاس و بلیز نیز داشتند.
ICEBERG WATER :
در مقیاس صنعتی ICEBERG WATER ، یکی از مواد اولیه در ساخت محصولاتی از جمله ودکا و لوازم آرایشی می باشد. به نظر می رسد به دلیل اینکه این محصول برای عموم قابل استفاده نیست، جایش در انبارهای شرکت در Port Union، امن باشد. اما یکی از تانکرهای 30 هزار لیتری این شرکت که برای ساخت 150 هزار بطری ودکا کافی بود، در طول یک تعطیلات آخر هفته به سرقت رفت.
بزغاله ی تازه متولد شده:
یک بزغاله ی 12 روزه که هنوز از شیر مادرش تغذیه می کرد، از یکی از مزارع بریتیش کلمبیا به سرقت رفت. موارد دیگری از سرقت حیوانات در این استان، از جمله یک بچه مار و یک توله سگ شیتزو نیز ثبت شده است.
یک ماسک مخصوص ورزش شمشیربازی که توسط اعضای باند THE PRINCESS BRIDEامضا شده بود:
با سرقت اتومبیل Jaspaul Sandhu ، از پارکینگی در کلگری، تعداد زیادی از اشیا منحصر به فرد، از جمله تجهیزات شمشیربازی و صخره نوردی و یک ماسک مخصوص ورزش شمشیربازی که توسط اعضای باند THE PRINCESS BRIDE امضا شده بود، به سرقت رفت.
زنگ BOB BELL:
یک زنگ بزرگ که در مزرعه ی خانوادگی خانواده ی BELL واقع در ادمونتون، به یاد پدر بزرگ و مادر بزرگشان نصب شده بود، به سرقت رفت. این زنگ که 320 کیلوگرم وزن دارد، از سال 1903 به مدت پنجاه سال در یک کلیسا آویزان بود و سپس برای مدت 20 سال در بیرون نمایشگاه اتومبیل BELL آویزان بود. پلیس محلی می گوید، این اولین مورد از سرقت زنگ در این منطقه است.
مقدار زیادی نوشیدنی های الکلی:
سرقت نوشیدنی های الکلی جزو مواردی است که معمولا اتفاق می افتد، ولی یک فروشگاه نوشیدنی های الکلی در آلبرتا تخمین زده است، که در سال گذشته روزانه با 18 مورد سرقت روبرو بوده است. اخیرا برای بعضی از فروشگاه های بزرگ در مانیتوبا، مامورین امنیتی گماشته شده اند.
در دو مورد از موارد سرقت های بزرگ که سارقین موفق به فرار شدند، 58 هزار دلار نوشیدنی الکلی از فروشگاهی در تورنتو، و یک کامیون حمل الکل در انتاریو به سرقت رفتند.
گوشت و مواد غذایی:
در سال جاری موارد بسیاری از سرقت گوشت و استیک در انتاریو گزارش شد، که در یکی از این سرقت ها، گوشت های یک مهمانی باربیکیوی خانوادگی و در موردی دیگر گوشت های مهمانی سلطنتی کانادا به سرقت رفتند.
از جمله موارد دیگر سرقت مواد غذایی، می توان به سرقت 60 پوند لابستر از یک قایق، 48 کرات به ارزش 25,000 دلار از یک انبار در جزیره ی پرنس ادوارد، سرقت 187,000 دلار پنیر توسط شخص ناشناس با ارائه ی مدارک جعلی، سرقت 250 قطعه شکلات و 100 عدد بستنی ساندویچی اشاره کرد.

حصار مخصوص بازی:
یک حصار مخصوص بازی کودکان که توسط یک گروه خیریه در آلتا اجاره شده بود، به سرقت رفت. در عکس های این رویداد خیریه کودکان در حال بازی درون این حصار هستند، اما در نیمه شب همان روز حصار به سرقت می رود.
برق:
یکی از ساکنین Tillsonburg در انتاریو که به سفر رفته بود و کلید منزلش را در اختیار همسایه ای به امانت گذاشته بود، پس از بازگشت متوجه شد، همسایه یک سیم برق از منزل وی به خانه ی خودش کشیده و بدون اجازه از برق استفاده می کند.
جعبه ی ابزار:
یک جعبه ابزار که در وست ونکوور دزدیده شده بود، در هنگام بررسی های پلیس، نزد فردی پیدا شد که در جنگل بر روی زمین خوابیده و جعبه ابزار مسروقه را به عنوان بالش زیر سر گذاشته بود. این فرد به جرم سرقت اموال خصوصی بازداشت شد.
مجسمه:
یک مجسمه ی کوچک از کاریکاتور یک ملوان، که نزد مردم بسیار محبوب بود و در Peggy’s Cove نگهداری می شد، در ماه آوریل ناپدید شد، اما بعدا دانشجویان دانشگاه Dalhousie، آن را پس داده و اعلام کردند که این کار شوخی بوده است.
مجسمه های دیگری نیز به سرقت رفته اند که می توان به سر مجسمه ی سنت ولادیمیر از کلیسایی در وینیپگ، سر عظیم مجسمه ای که یکی از بزرگ ترین جاذبه های توریستی جزیره ی
پرنس ادوارد بود، مجسمه زنی برهنه در گالری هنر ونکوور و یک تخم طلای بزرگ از Salvador Dali piece در ونکوور اشاره کرد.
کدو حلوایی:
سرقت یک کدو حلوایی بزرگ 40 کیلوگرمی از مزرعه ی فردی به نام Parmjeet Dhaliwal، قبل از آنکه چیده شود گزارش شد. در دوربین های مداربسته ی مزرعه، دو فرد ناشناس مشاهده می شوند که این کدو حلوایی خاص را تماشا می کنند، اما مدرکی برای سرقت توسط این دو نفر وجود ندارد.
Dhaliwal گفت، این دومین بار است که یک کدو حلوایی از مزرعه اش به سرقت می رود. دفعه ی قبلی کدو حلوایی دختر چهار ساله اش که خودش آن را در مزرعه کاشته بود سرقت شد، که او را بسیار ناراحت کرد.
شن ساحل:
فردی در بندر استنلی در انتاریو توسط پلیس دستگیر شد، که قصد داشت یک بسته شن ساحلی را خارج کند. به گفته ی پلیس وی قصد داشته با شن های مسروقه باغچه ی خانه ی خود را همسان کند.
طبق قانون هیچ کس حق برداشتن و حمل چیزی از ساحل های عمومی و یا شخصی را ندارد.
هیچ چیز:
یک فروشگاه در کینگستون انتاریو، برای یک شب به طور اتفاقی بدون فروشنده باز مانده بود. صاحب فروشگاه تصور می کرد چون فروشگاه پر از مواد غذایی، گوشت، غذای کودک، تیغ و دیگر محصولات پرکاربرد است، حتما چیزی به سرقت رفته است.
اما پس از بازرسی دوربین امنیتی فروشگاه مشخص شد، تمامی مشتریان پس از آگاهی از عدم باز بودن رسمی فروشگاه، مکان را ترک کرده اند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!