Connect with us

املاک در کانادا

ساکنان BC می گویند، املاک در دسترس برای اجاره، به دلیل مالیات ها و محدودیت ها کمتر شده است

Published

on


یک نظرسنجی نشان می دهد که اکثر بریتیش کلمبیایی ها بر این باور هستند که مالیات جدید باعث کاهش املاک در دسترس برای اجاره شده و آنها تنوع و تراکم بیشتری را می خواهند.
بر خلاف نظرسنجی های قبلی که پشتیبانی گسترده از مالیات جدید مسکن را نشان می دادند، یک نظرسنجی جدید نشان می دهد 74 درصد از ساکنان B.C بر این باورند که مالیات ها، هزینه ها و نوارهای نظارتی قانونی باعث شده اند، مسکن در دسترس کمتر شود.
نظرسنجی در میان 1001 بریتیش کلمبیایی، توسط Ipsos از طرف Urban Development Institute انجام و در تاریخ 3 جون منتشر شد. در این نظر سنجی پاسخ دهندگان، از انواع جدید مسکن در محله های سنتی، حمایت گسترده ای انجام دادند.
این نظرسنجی نشان داد که 75 درصد به شدت موافق (30 درصد) یا تا حدودی موافق(45 درصد) این جمله هستند: شهرداری ها باید اجازه ی تنوع بیشتری، در گزینه های مسکن در محله های single-family بدهند.
و 74 درصد اظهار داشتند که به شدت موافق (34 درصد) یا تا حدودی موافق (40 درصد) با این جمله هستند: قیمت خانه ها و اجاره ها بالا باقی می ماند، زیرا گزینه های مسکن در دسترس خیلی کم هستند. علاوه بر این، 68 درصد موافق بودند دولت ها به اندازه کافی برای تشویق ساخت و ساز خانه های اجاره ای جدید اقدام نمی کنند.


Anne McMullin ، رئیس و مدیر عامل شرکت UDI، گفت: شهرداری ها پنج سال برای تصویب یک پروژه ی مسکن اجاره ای جدید زمان صرف می کنند، ممکن است دو تا سه سال نیز برای دریافت مجوز ها و ساخت وقت صرف شود. فقط به این فکر می کنم که: امروز ما یک بحران اجاره داریم، در برخی جوامع، خانه های جدید برای ساکن شدن مردم، تا سال 2027 آماده نیستند.
نظرسنجی همچنین دریافت که:
72 درصد از پاسخ دهندگان مخالفند که گزینه های مسکن ارزان قیمت در دو سال گذشته افزایش یافته است، 45 درصد گفته اند که بدتر شده است و 27 درصد گفته اند که بدون تغییر باقی مانده است.
70 درصد گفته اند که معتقدند اقدامات دولت های استانی و شهرداری فعلی، در مورد مسکن در دسترس بهبود نیافته است (35 درصد) و حتی بدتر شده است (35 درصد)
80 درصد با این جمله موافقت کردند: ما باید گزینه های مسکن بیشتری را در نزدیکی مراکز حمل و نقل عمومی موجود و جدید تصویب کنیم.
UDI در این نظرسنجی اعلام کرد: در حالی که تمام سطوح دولت می گویند که آنها برای حل مسائل مسکن بریتیش کلمبیا کار می کنند، نظرسنجی Ipsos نشان می دهد شهروندان ناراضی هستند.
McMullin افزود: خانواده ها، کارگران، سالمندان و دانش آموزان اکنون به گزینه های مسکن نیاز دارند. مطالعات بیشتر، گزارش های برنامه ریزی طولانی مدت و نیروهای کاری، مشکل را حل نمی کنند. جوامع، دولت ها و صنعت ما باید با هم کار کنند تا خانه های بیشتری، برای یک استان رو به رشد ایجاد کنند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!