Connect with us

کار در کانادا

راه اندازی ترمینال غلات G3 در نورث ونکوور

Published

on


ترمینال جدید بزرگ غلات در حوضه ی نورث ونکوور، راه اندازی شد.

ترمینال G3 ونکوور، که به مدت پنج سال کار می کرده است، با انتشار بیانیه ی مطبوعاتی در تاریخ 8 جولای این خبر را اعلام کرد. این شرکت می گوید تکمیل آن، یک قدم بزرگ رو به جلو برای زنجیره ی تامین کشاورزی کانادا است.

Don Chapman  مدیر عامل G3 گفت: G3 با چشم انداز ساختن مسیری كارآمدتر، از مزارع كشاورزان به بازارهای جهانی آغاز به کار کرد. ما بسیار مفتخریم که به لطف کار ایمن و کارآمد پیمانکارمان Peter Kiewit Infrastructure Co و با کمک و همکاری Vancouver Fraser Port Authority، این چشم انداز در ترمینال G3 ونکوور به واقعیت تبدیل می شود.

در سال 2015، دولت سابق محافظه کار، Canadian Wheat Board را به گروه G3 Global Grain فروخت، که این یک همکاری مشترک بین یک شرکت سرمایه گذاری سعودی و Bunge Canada بود.

بعداً در همان سال، G3 مستقر در Manitoba ، با Western Stevedoring  مشاركت كرد، تا ترمینال قدیمی  Lynnterm West Gate در پایین Brooksbank Avenue  را، به یك تأسیسات صادراتی غلات که قادر به نگهداری 180000 تن محصول است، توسعه دهد.

ساخت و ساز روی 48 سیلوی غلات 14 طبقه ای، یک ساختمان با 264 فوت بلندی و حلقه راه آهن با ظرفیت سه قطار که هر کدام تا 150 ماشین را در خود جای می داد، در سال 2017 آغاز شد. این امکانات تا سال 2020 در مراحل مختلف آزمایشی بوده است.

اسکله ی این مجموعه می تواند کشتی های Capesize که بزرگترین کشتی های موجود در بندر ونکوور هستند را در خود جای دهد، و سه لودر بزرگ مخصوص کشتی آن، غلات را با حداکثر سرعت 6500 تن در ساعت جابجا می کنند، که این یک استاندارد جدید در صنعت است.

این شرکت تاکنون اظهار نکرده است که هزینه ی ساخت آن چقدر بوده است، اما در زمان تأیید این مگا پروژه، بیشتر از 500 میلیون دلار تخمین زده شده بود.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!