Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

راهنمای گشت و گذار در لوس آنجلس بدون اتومبیل

Published

on


لس آنجلس در سالهای اخیر تغییرات مهم و قابل توجهی درسیستم حمل و نقل عمومی خود انجام داده تا با استفاده از یک سری خطوط زیرزمینی و روی زمینی، مناطق دور افتاده را به شهر نزدیک کند.  با شش خط فعال، بازدیدکنندگان می توانند به راحتی در هتلی در مرکز شهر اقامت کنند و با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی ، راحت و ارزان، به نقاط مختلف گردشگری و به سمت اقیانوس آرام بروند.


در اینجا برخی از این مناطق به شما نشان داده خواهد شد:

HOLLYWOOD
این یک سفر فوق العاده آسان به ایستگاه Hollywood و Vine ؛ کمتر از 20 دقیقه از مرکز شهر در Metro Red Line شما را به Universal City
می رساند.
ما راهمان را در Walk of Fame به سمت Musso and Frank Grill ادامه دادیم، محلی برای غذاخوری در هالیوود و watering hole که اغلب در
رمان های جنایی نام برده می شود.

SANTA MONICA
برای رفتن به ساحل از داون تاون باید از Expo Line استفاده کنید که بیشتر آن در بالای زمین قرار دارد و پس از آن باید مقداری پیاده روی کنید در حدود 50 دقیقه یا در همین حدود.
سانتا مونیکا یکی از گنجینه های جنوب کالیفرنیا است، یک ساحل عظیم و عمیق با یکی از معروف ترین اسکله های جهان. شما می توانید بازی بچه ها
را تماشا کنید و سپس به انتهای اسکله رفته تا ماهیگیران را ببیند و پارک تفریحی و فروشگاه Route 66 را بگردید.
ما همچنین آکواریوم کوچک اما زیبای Santa Monica Pier را دیدیم، که در آن بچه ها می توانند ستاره دریایی را لمس کنند و نگاهی به انواع زندگی دریایی رنگارنگ منطقه داشته باشند.

HIGHLAND PARK
این منطقه 10 سال پیش برای مردم ممنوع بود، در حال حاضر یک suburb مدرن است که فقط چند کیلومتری از شمال داون تاون فاصله دارد.
سوار خط Metro Gold Line بشوید، از ایستگاه Union در نزدیکی خانه های چوبی کوچک با باغ های سرسبز و لیمو های زرد درخشان و پنج ایستگاه دیگر بگذرید ، بله ! شما در Highland Park هستید.
ما چندین فروشگاه لباس های زنانه و مردانه و همچنین فروشگاه کاست های قدیمی پیدا کردیم. هنگامی که در آنجا بودیم، Highland Park Bowl بسته بود، اما این یکی از زیباترین مکان هایی است که برای بازی بولینگ می توانید ببینید.
پرچم اصلی Highland Park، Figueroa Street، همچنین مغازه های سرگرم کننده که ادویه جات و چای می فروشند از دیگر جاذبه های این منطقه است.

DOWNTOWN HIGHLIGHTS
حدود دو و نیم کیلومتر از داون تاون تا Olvera Street راه است،
قدیمی ترین بخش شهر لس آنجلس، که در سال 1781 به عنوان «El Pueblo de Nuestra Senora la Reina de los Angeles del Rio de Porciuncula» تاسیس شد.
ما همچنین برای خرید به Arts District رفتیم، مجموعه ای از انبارها در شرق داون تاون که در حال حاضر یک محل خرید و غذاخوری فوق العاده با گالری های جذاب و رستوران های عالی است.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!