Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

دیزنی لند و دیزنی ورلد دوباره در حال افزایش قیمت های خود هستند

Published

on


اگر بودجه ی خود را برای سفر آینده به دیزنی لند یا دیزنی ورلد با دقت برنامه ریزی کرده اید، شاید نیاز داشته باشید کمی بیشتر از آنچه پیش بینی می کردید، پس انداز کنید.


به گزارش Walt Disney World News Today، دیزنی لند با پرده برداری از Star Wars: Galaxy’s Edge، هزینه های ورود به پارک های خود را افزایش داده است و به بیشترین قیمت بلیط خود در تاریخ 64 ساله این پارک رسیده است.
با افتتاح Marvel Avengers Campus، جای تعجب نیست که دیزنی لند این را فرصت را، برای افزایش دوباره ی قیمت های خود غنیمت شمرده است.
براساس وب سایت دیزنی لند، هزینه ی بلیط های پارک براساس تاریخ متفاوت است و می تواند به قیمت 154 دلار امریکا معادل 204 دلار کانادا، برای یک روز برسد.
قیمت بلیط یک روزه ی park-hopper در روزهای اوج، می تواند به 209 دلار آمریکا معادل 277 دلار کانادا برسد.

اگر قصد بازدید گسترده تری دارید، به عنوان مثال قیمت یک بلیط پنج روزه، برای یک پارک به 360 دلار آمریکا معدل 477 دلار کانادا و برای بلیط park-hopper بالاتر رفته و به 415 دلار آمریکا معادل 550 دلار کانادا می رسد.
قیمت بلیط های سالانه برای پارک های دیزنی لند نیز افزایش یافته است، قیمت یک بلیط Disney Flex Passport، که دسترسی به یک یا دو پارک را در روزهای منتخب سال فراهم می کند، به 649 دلار آمریکا معادل 860 دلار کانادا رسیده است.
والت دیزنی ورلد نیز از همتای خود در مورد افزایش قیمت ها پیروی کرده است.
قیمت بلیط سالانه ی Disney Platinum Pass، به 1195 دلار آمریکا معادل 1584 دلار کانادا رسیده است.
قیمت Disney Premier Passport، که دسترسی مهمانان به پارک های Walt Disney و Disneyland Resort را اعطا می کند، به 1949 دلار آمریکا معادل 2583 دلار کانادا به علاوه ی مالیات افزایش یافته است. با احتساب مالیات قیمت این بلیط به بیش از 2000 دلار آمریکا معادل 2651 دلار کانادا می رسد.
برای اطلاع کامل از قیمت های جدید دیزنی لند و والت دیزنی ورلد، به وب سایت های پارک ها مراجعه کنید.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!