Connect with us

کار در کانادا

دولت BC معافیت مالیاتی برای کسب و کارهای کوچک و غیرانتفاعی در نظر گرفته است

Published

on


دولت استانی BC NDP امروز اعلام كرد، قانون جدیدی را تصویب خواهد كرد، كه معافیت مالیاتی املاک را برای كسب و كارهای كوچك، غیرانتفاعی و سازمان های هنری و فرهنگی كه مالیات بر املاك بالایی را از طریق اجاره های املاک تجاری خود پرداخت می كنند، در نظر می گیرد.


این تصمیم در پاسخ به تعطیلی های اخیر کسب و کارهای کوچک، از جمله خرده فروشی ها و رستوران ها، به ویژه در ونکوور گرفته شد، که در آن بالا رفتن قیمت املاک، مالیات بر املاک را افزایش داده است، که از مالکان به مستاجرین تجاری منتقل می شوند.
سازمان های غیرانتفاعی، هنری و فرهنگی نیز به طور فزاینده نگرانی های خود را در مورد محدودیت های مشابه مالیشان ابراز می کنند، که آنها را نیز به سمت بسته شدن سوق می دهد.
پس از وضع مقررات موقت در بهار امسال، دولت های شهرداری قادر خواهند بود بخشی از ارزش یک زیر مجموعه از املاک تجاری را از مالیات معاف کنند، که به طور موثری بار مالیاتی را برای مستاجران تجاری که مسئولیت مالیات املاک را از طریق اجاره نامه های خود دارند، کاهش می دهد. این معافیت در طول سال مالیاتی 2020 آغاز می شود و تا پنج سال قابل اجرا خواهد بود.
دولت های شهرداری برای ارائه معافیت مالیاتی برای هدف قرار دادن مشاغل خاص، سازمان های غیر انتفاعی و برای کمک به کسانی که بیشترین تلاش را دارند، منعطف خواهند بود.
اطلاعات بیشتر در طی هفته های آتی ارائه خواهد شد، زیرا این قانون هنوز در دست تدوین است، اما معافیت نسبتاً سریع اجرا می شود، در حالی که اجرای تغییر در نحوه ی ارزیابی املاک بسیار طولانی تر خواهد بود.
در حال حاضر، ارزیابی املاک در BC ، بر اساس بالاترین و بهترین استفاده، می باشد، به این معنی که یک ساختمان تجاری یک طبقه را می توان مانند یک برج مسکونی چند طبقه ای که می توانست به جای آن موجود باشد، ارزیابی کرد. این می تواند نتیجه ی تغییر وضعیت یا تغییر در یک برنامه ی رسمی در جامعه باشد، که منجر به افزایش غیر منتظره ی ارزش شده و به طور بالقوه بار مالیات بر املاک را افزایش می دهد.
با یک روش ارزیابی جدید، مشاغل کوچک می توانند، مالیات املاک خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. روش جدید به دولت های شهرداری این امکان را می دهد که از فضاهای خالی استفاده نشده ی موجود در بالای کسب و کارهای کوچک، با نرخ صفر یا نزدیک به صفر مالیات بگیرد، و مشاغل کوچک فقط مالیات ملک را برای املاک مورد استفاده ی خود پرداخت می کنند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!