Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

دولت BC برای کلیه ی شرکت های تقطیر الکل، مجوز تولید مواد ضد عفونی کننده ی دست را صادر کرد

Published

on


دولت BC برای کلیه ی شرکت های تقطیر الکل، مجوز تولید مواد ضد عفونی کننده ی دست را صادر کرد 

 

شرکت های تقطیر الکل در سرتاسر بریتیش کلمبیا اکنون از طرف دولت استانی اجازه ی تولید انبوه مواد ضد عفونی کننده ی دست بر پایه ی الکل را، در مبارزه با ویروس COVID-19 دارند. 

مقررات جدید موقت از طریق یک بخشنامه به روز شده، از سوی Liquor and Cannabis Regulation Branch (LCRB) ابلاغ شد. 

این سیاست تولیدی بلافاصله قابل اجرا بوده و تا اطلاع ثانوی مؤثر است.  

David Eby، دادستان کل BC ، در بیانیه ای گفت: ما در دوران بی سابقه ای هستیم و هرکسی باید نقش خود را برای مبارزه با COVID-19 انجام دهد. 

شرکت های تولید الکل از ما می پرسند که چگونه می توانند کمک کنند، و این دستورالعمل جدید به این معنی است که آنها مجاز به تولید ضد عفونی کننده دست الکلی هستند. 

براساس این بیانیه، برخی از شرکت های تقطیر كننده، الكل اضافی از مشروبات الكلی از فرایند تقطیر خود را به بخش های دیگر برای تولید ضدعفونی كننده ی دست اهدا می كنند، در حالی كه برخی دیگر خودشان آن را تولید می کنند. 

محصولات ضدعفونی كننده ی دست كه توسط كارخانه های تقطیر كننده ساخته می شوند، نیازهای دولت فدرال را برآورده می كنند، به ویژه محصولاتی كه حاوی مقادیر کافی الكل برای از بین بردن کروناویروس هستند. 

شرکت های تقطیر کننده می توانند مواد ضدعفونی دست تولیدی خود را بفروشند یا اهدا کنند. 

Lana Popham، وزیر كشاورزی گفت: انعطاف پذیری شرکت های تقطیر کننده برای تولید محصولات ضدعفونی كننده ی مورد نیاز، نشان دهنده ی رهبری بخش كشاورزی BC بوده و نقش های اضافی و پیش بینی نشده ای را كه تولیدكنندگان مواد غذایی و آشامیدنی BC می توانند در پاسخ اضطراری ایفا كنند، برجسته می كند. 

در سراسر کشور، تعدادی از شرکت های تقطیر کننده از قبل برنامه ی خود را برای تولید محصولات ضد عفونی کننده ی دست مورد نیاز فوری، اعلام کرده اند. این شامل اعلامیه Labatt Breweries در مورد تولید 50000 بطری ضد عفونی کننده ی دست برای Food Banks Canada ، کارکنان خط مقدم و شرکای آنها در صنعت رستوران و بار می باشد. 

در حالی که ضدعفونی کننده ی دست بسیار مؤثر است، مقامات بهداشت عمومی جامعه را ترغیب می کنند حداقل 20 ثانیه دستان خود را با آب و صابون کاملاً شستشو دهند. شستشوی دست بهترین روش برای جلوگیری از انتقال COVID-19 است. 


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!