Connect with us

کار در کانادا

دولت فدرال پس از شیوع کروناویروس بسته ی مالی جدید و مهمی را برای تقویت و به راه اندازی اقتصاد کانادا معرفی کرد

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

همزمان با ادامه ی روند همه گیری COVID-19 در سراسر کانادا و در سرتاسر جهان، نخست وزیر جاستین ترودو، روز جمعه گفت دولت فدرال قصد دارد، بسته های محرک مالی قابل توجهی را در روزهای آینده معرفی کند، تا باز هم به کسانی که خود را به دلیل این شرایط در یک وضعیت مالی سخت پیدا می کنند، کمک کند.

وی گفت: همه ی سطوح دولت در حال همکاری هستند و تلاش های خود را با یکدیگر هماهنگ می کنند. من می دانم که مردم نگران سلامتی، خانواده، شغل، پس انداز، پرداخت اجاره، بچه ها که در مدرسه نیستند، و همچنین نگران عدم اطمینان در اقتصاد جهانی هستند. اما کانادا در موقعیت قابل ملاحظه ای است که از قدرت مالی لازم برای پشتیبانی از شما برخوردار است.

وی خاطرنشان كرد كه این بسته ی محرك، علاوه بر اقداماتی است كه قبلاً انجام داده ایم و انتظار می رود كه وزیر دارایی جزئیات بیشتر را به زودی اعلام کند.

ترودو گفت: هیچ کس نباید بخاطر COVID-19 نگران پرداخت اجاره، خرید مواد غذایی یا مراقبت های اضافی از کودکان باشد. ما از نظر مالی به کانادایی ها کمک خواهیم کرد.

اطلاعیه روز جمعه علاوه بر صندوق پاسخ یک میلیارد دلاری ترودو است که در اوایل این هفته اعلام شده بود، و برای تأمین بودجه در سراسر کشور برای کاهش و جلوگیری از شیوع کروناویروس اختصاص یافته است.

نخست وزیر گفت که 500 میلیون دلار برای نیازهای بحرانی سیستم مراقبت های بهداشتی به استان ها و مناطق داده می شود. این می تواند شامل افزایش دسترسی به آزمایش، دستیابی به تجهیزات و نظارت بیشتر باشد.

ترودو همچنین تشریح کرد، 200 میلیون دلار برای خرید ماسک های جراحی بیشتر به سطح فدرال اختصاص داده می شود، که باعث افزایش پاسخگویی سیستم بهداشت عمومی برای جوامع بومی و افزایش تلاش های آموزشی برای آگاه سازی مسئولانه در مورد این بیماری می شود.

مبلغ 275 میلیون دلار دیگر نیز، برای تحقیقات در مورد کروناویروس و اقدامات متقابل پزشکی اختصاص خواهد یافت.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!