Connect with us

کار در کانادا

دولت فدرال درخواست کاهش تعرفه های تلفن همراه را اعلام کرد، شرکت های تلاس و بل مقاومت می کنند

Published

on


در پی درخواست دولت فدرال برای کاهش تعرفه های خدمات تلفن همراه، دو شرکت بزرگ خدمات مخابرات کانادا، واکنشی شدید در مخالفت با آن نشان دادند.


دو شرکت تلاس و بل می گویند، این درخواست دولت فدرال بر انگیزه ی آنها برای سرمایه گذاری اثر می گذارد، و کاهش سرمایه گذاری از سوی آنها اشتغال آینده ی کشور را به خطر می اندازد، زیرا کانادا برای تکنولوژی های پیشرفته ی آینده ی خود، به شبکه های وایرلس 5G نیاز دارد. دولت انتظار دارد شرکت های بزرگ مخابراتی کانادا یعنی راجرز کامینیکیشنز، تلاس و بی ‌سی‌ ای بل، هزینه های بسته‌ های دیتای دو تا شش گیگابایتی خود را در طول 2 سال آینده، 25 درصد کاهش دهند.
بر اساس پیشنهاد دولت، با اجرای این طرح، یک خانواده ی 4 نفره قادر خواهد بود به میزان 720 دلار در سال پس انداز کند. به طور مثال قیمت معیار یک بسته دیتای 6 گیگا بایتی که 60 دلار است، 25 درصد کاهش می یابد.
ریچارد گیهولی سخنگوی تلاس در بیانیه‌ ای گفت: این بسیار ناامید کننده است که دولت فشار را بر روی شرکت های دولتی قرار داده است. این شرکت ها میلیاردها دلار بر روی برترین نوع شبکه های وایرلس در تمام جهان برای کانادا سرمایه گذاری کرده اند تا شهروندان از تکنولوژی 5G بهره مند شوند. و حالا از آنها خواسته می شود بهای خدمات خود را 25 درصد کاهش دهند.
وی افزود، این رویکرد دولت کانادا باعث می شود صدها هزار شغل در کانادا و میلیون ها شغل در سراسر جهان که با زنجیره های تامین جهانی ما در ارتباط هستند، به خطر بیافتد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!