Connect with us

املاک در کانادا

دولت استان بریتیش کلمبیا، مقدار حداقل تخفیف مالیاتی صاحبخانه ها یا Home Owner Grant’s Property Tax را کاهش داد

Published

on


دولت استانی حداقل تخفیف مالیاتی صاحب خانه ها را کاهش داده، تا منعکس کننده ی قیمت های متوسط مسکن در BC باشد.

حداقل قیمت در سال 2020 ، برای مالکان خانه با املاک ارزیابی شده به ارزش 1.525 میلیون دلار تنظیم شده است، که از 1.65 میلیون دلار در سال 2019 کمتر شده است. این تضمین می کند که 92 درصد از مالکان خانه ها همچنان برای کمک مالی واجد شرایط هستند.
در طول چند سال گذشته، این حداقل قیمت به طور مکرر تنظیم شده است، تا با قیمت مسکن همگام باشد.
از طریق این کمک هزینه، کسانی که واجد شرایط هستند، میزان مالیات بر دارایی ای که به دولت شهرداری یا در مناطق حومه ای به دولت استانی پرداخت می کنند، کاهش می یابد.
این کمک هزینه، به میزان 5 دلار در هر 1000 دلار ارزش ارزیابی شده بالاتر از حداقل قیمت، کاهش پیدا می کند، این بدان معنی است که کسانی که املاک آنها بالاتر از حداقل ارزیابی شده است، یک کمک هزینه ی جزئی دریافت
می کنند.
از سال 2020 ، مبلغ کمک هزینه ی صاحب خانه تا 570 دلار برای افراد عادی و 845 دلار برای صاحبان خانه هایی که 65 سال و بالاتر سن دارند، یا اگر صاحب خانه شخصی معلول است یا با یکی از بستگان دارای معلولیت زندگی می کنند،
می باشد.
مکمل هایی بر اساس مکان شامل کمک های مالی حداکثر تا 1045 دلار برای خانه های مناطق شمالی یا روستایی که صاحب خانه 65 سال یا بالاتر داشته باشند، یا اگر صاحب خانه شخصی معلول باشد، در نظر گرفته شده است.
دولت استانی هزینه های کل این کمک های مالی را به دولت های شهری پرداخت می کند، تا اطمینان حاصل کند که درآمد دولت های محلی تحت تأثیر این برنامه قرار نخواهد گرفت.
همچنین، صاحبان خانه در صورتی که 55 سال و بالاتر سن داشته باشند یا از یک کودک حمایت مالی کنند، ممکن است واجد شرایط تعویق مالیات بر دارایی بشوند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!