Connect with us

کار در کانادا

دولتمردان به سازمان های گردشگری B.C پول تزریق می کند

Published

on


دولتمردان در حال افزایش بودجه ی سازمان های جهانگردی هستند، زیرا ویروس COVID-19 همچنان به درآمدهای بخش گردشگری در B.C. آسیب می زند.

دولت کانادا در تاریخ 31 ماه می جدیدترین کمک 1.5 میلیارد دلاری خود، به دو تا از انجمن های گردشگری BC را اعلام کرد: 500000 دلار به Indigenous Tourism Association بریتیش کلمبیا و 1 میلیون دلار به Tourism Association در جزیره ی ونکوور. این بودجه از طریق Western Economic Diversification Canada جریان می یابد و در ادامه ی 400000 دلار بودجه ی استانی است که در تاریخ 28 می اعلام شد از طریق Destination British Columbia تزریق می شود.

Tourism Association در جزیره ی ونکوور مبلغ یک میلیون دلار را در اختیار گرفته و 200000 دلار به هر کدام از چهار انجمن جهانگردی دیگر ارائه می دهد: Kootenay Rockies Tourism Association، Cariboo Chilcotin Coast Tourism Association، Northern British Columbia Tourism Association  و  Thompson Okanagan Tourism Association. ششمین انجمن گردشگری منطقه ای استان در ونکوور، یعنی Coast and Mountains Tourism Association  پول دریافت نمی کند، زیرا به طور جداگانه توسط Destination BC اداره می شود.

Anthony Everett  مدیرعامل Tourism Association جزیره ونکوور گفت، که هر 5 انجمن گردشگری که 200000 دلار دریافت می کنند، این پول را برای آموزش صاحبان مشاغل در مورد چگونگی دسترسی به برنامه های دولت، هزینه می کنند.

وی گفت: ما شغلی را که نیاز به کمک دارد انتخاب کرده و در هفته ها و ماه های آینده با آنها همکاری می کنیم، تا آنها را از طریق برنامه های دولتی راهنمایی کنیم تا به شغل آنها کمک کند تا زنده بماند.

400000 دلاری که Destination BC ارائه می دهد، بین 15 سازمان که نماینده سازمان های گردشگری هستند، مانند BC Wine Institute،Western Canada Mountain Bike Tourism  و   BC Guest Ranch Association تقسیم می شود.

هدف این صندوق ها کمک به انجمن ها برای حمایت از اعضا، ارائه دستورالعمل در مورد چگونگی اجرای اقدامات بهداشتی و ایمنی، و کار با Destination BC برای تهیه برنامه های بازاریابی است.

Marsha Walden ، رئیس و مدیر عامل Destination BC گفت: چه این کسب و کار ماهیگیری یا گلف باشد، یا دوچرخه سواری در کوهستان و چشیدن شراب، ما می خواهیم به مشاغل گردشگری B.C کمک کنیم تا هرچه سریعتر روی پای خود بایستند. این کمک های مالی یک بار به انجمن های بخش کمک خواهد کرد، تا از اعضای خود در مسیر بهبودی پشتیبانی کنند.

بودجه Destination BC از هزینه های عملیاتی و اداری پشتیبانی کرده و به بقای انجمن ها کمک می کند.

Lisa Beare وزیر گردشگری، هنر و فرهنگ می گوید: انجمن های بخش گردشگری نقش اساسی در حمایت از افرادی که در صنعت گردشگری کار می کنند بازی می کنند، و تقاضا برای خدمات آنها در طول COVID-19 به طور قابل توجهی افزایش یافته است. ما می خواهیم انجمن های بخش قادر به ادامه ی مشارکت در بهزیستی بلند مدت صنعت گردشگری باشند.

بیماری همه گیر COVID-19 در B.C ادامه دارد، حتی اگر انتقال آن کاهش یافته باشد. یکی از بزرگترین تأثیرات آن در بخش گردشگری BC این است که، دولت فدرال در تاریخ 29 ماه می اعلام کرد، کشتی های کروز حداقل تا 31 اکتبر قادر به پهلو گرفتن در بنادر کانادا نخواهند بود. فصل کشتی های کروز در BC، که Vancouver Fraser Port Authority تخمین می زد حداقل 2.2 میلیارد دلار را از طریق 13866 شغل به اقتصاد BC برساند. طبق گفته ی مقامات بندر، هر کشتی کروز که در ونکوور پهلو می گیرد، در حدود 3 میلیون دلار تأثیر اقتصادی بر منطقه ایجاد می کند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!