Connect with us

مهاجرت به کانادا

ده چیزی که هرگز نباید به یک کانادایی بگویید

Published

on


کانادایی ها بسیار مهربان بوده و ادب را رعایت می کنند، اما خط قرمزهایی نیز دارند که در هنگام صحبت کردن با آنها باید به آنها توجه کنیم، در اینجا به بعضی از آنها اشاره می‌کنیم .

یک لنگه چکمه
لهجه ی کانادایی ها بسیار سخت است و خودaان این موضوع را میدانند، حتی در برنامه های تلویزیونی نیز در مورد یک لنگه چکمه به آنها متلک می اندازند، اما لطفا این جمله را تکرار نکنید.


پول های منحصر به فرد
کانادایی ها فکر می کنند افراد به دلیل حصودی پول های رنگارنگشان را مسخره می کنند، آنها فکر می کنند رنگی بودن پول ها باعث سهولت در پیدا کردن مبلغ مورد نظر می شود.

همه ی کانادایی ها خوب هستند
کانادایی ها نقاط ضعف زیادی دارند، اما صحبت کردن از آنها کار درستی نیست، خوبی باید خود به خود نمود داشته باشد و بدگویی از آدم های خوب منصفانه نیست.

محل زندگی شما چقدر از تورنتو فاصله دارد؟
پایتخت کانادا اتاوا است، اما تورنتو شهر بزرگی است که در میان مردم دنیا شهرت بیشتری دارد. کانادا کشوری پهناور با شهرهای بسیار است و پرسیدن فاصله ی محل زندگی افراد تا تورنتو ممکن است آنها را ناراحت کند.

پوتین یغور است
پوتین یکی از خوراکی های محبوب است که توسط کبکی ها اختراع و به سرعت در کل دنیا مورد استقبال قرار گرفت. ترکیب پنیر، سیب زمینی سرخ کرده و آب گوشت، ترکیب کلاسیک مورد علاقه ی کانادایی ها است که بر رویش تعصب دارند.


در کانادا اینترنت دارید؟
کانادا قطب شمال نیست و آنها در خانه های یخی زندگی نمی کنند. این کشور شهرهای بزرگی دارد که تمام فناوری های روز جهان را دارا می باشند.

بر ضد هاکی
کانادایی ها به ورزش ملی شان بسیار علاقه داشته و بد شنیدن در مورد آن را تحمل نخواهند کرد. اگر شما هاکی دوست ندارید بهتر است اصلا در مورد آن صحبت نکنید.

آبجوی کانادایی
کانادایی ها روش مخصوص خود در تولید آبجو را داشته و به آن افتخار می کنند. آنها توهین به تولیداتشان را دوست ندارند و معتقدند این تفاوت ها باعث تنوع شده است.

آیا پسرعموی من که در کانادا زندگی می کنند را می شناسید؟
همانطور که گفته شد کانادا بسیار پهناور است و همه ی مردم امکان ملاقات با یکدیگر را ندارند. احتمال آشنایی اتفاقی با پسر عموی شما در این کشور بزرگ بسیار کم است.

کانادا جزیی از ایالات متحده است
کانادایی ها متوجه نمی شوند چرا شخصی باید چنین اشتباهی را مرتکب شود. کانادا کشوری مستقل و به مراتب بزرگ تر از ایالات متحده است. کانادایی ها دوست ندارند با کشور همسایه شان اشتباه گرفته شوند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!