Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

دزدان وست ونکوور 800,000 دلار جواهرات سرقت کردند

Published

on


West Vancouver thieves steal $800,000 in jewelry

 

دزدان در روز سوم مارچ به خانه ای در  Mathers Avenue  واقع در وست ونکوور، وارد شده، با جواهرات لوکسی از جمله یک حلقه طلای سفید 18 قیراطی و یک  الماس زرد گرد 2.5 قیراطی و یک ساعت مچی مارک Cartier Pasha Seatimer ، به سرعت فرار کردند. 

پلیس گفت، بسیاری از آیتم ها کاملا متمایز و شناخته شده هستند، از جمله یک سنجاق سینه که در پشت آن Joubert  حک شده است. 

Const. Jeff Palmer ، سخنگوی اداره پلیس وست ونکوور،  جواهرات سرقت شده را بسیار قابل توجه خواند. 

وی افزود، نگهداری جواهرات گران قیمت در خانه ی ساکنان وست ونکوور بدون سابقه نیست و این چیزی است که دزدان از آن آگاهند. یک سال پیش نیز، در فوریه سال 2018، دزدان  یک حلقه ی یاقوت کبود و الماس تیفانی 500000 دلاری، همراه با گردنبند طلا و الماس و دو ساعت طلای  Vacheron Constantin ، از خانه ای  در Eastcot Road  بریتیش پراپرتیز به سرقت برده بودند. 

در سرقت اخیر، دزد ها با استفاده از یک نردبان بلند در ساعت 7:30 بعد از ظهر به طبقه دوم خانه رسیدند 

Palmer  تاکید کرد اگر ساکنان طلا و جواهراتی دارند که ارزش استثنایی مالی و یا احساسی خاصی برای آنها دارد، باید آنها را در جای دیگری در یک صندوق امانات نگهداری کنند. خانه مکان امنی نگهداری آنها نیست. 

تحقیقات در مورد این سرقت در حال انجام است.  پلیش از تمام کسانی که در این زمینه ممکن است اطلاعاتی داشته باشند ، خواسته است حتی به صورت ناشناس از طریق تلفن 1.800.222.8477 و یا سایت solvecrime.ca  به Crime Stoppers ، اطلاعات خود را اعلام کنند. مژدگانی 2000 هزار دلاری برای اطلاعاتی که به یافتن ساقان کمک کند، در نظر گرفته شده است. همچنین می توانید با شماره ی 604.925.7300. مستقیما تماس بگیرید. 


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!