Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

در یک مطالعه مشخص شد: بیش از 25 درصد از کانادایی ها تصمیم دارند به سمت تغذیه گیاهی و گیاهخوار بروند

Published

on


در یک مطالعه که اخیرا توسط Insights West ، در میان بیش از هزار بزرگسال کانادایی انجام گرفت، مشخص شد که رژیم های غذایی گیاهی ممکن است راهی برای ادامه در آینده باشند.
اگرچه تنها 7٪ از شرکت کنندگان در این نظرسنجی گیاه خوار و وگان بودند، 27٪ از کانادایی ها در نظر دارند رژیم غذایی خود را به رژیم گیاهی تغییر دهند.


كسانی كه تصمیم به تبدیل شدن به گیاهخوار و یا وگان را به طور كامل نگرفته اند، در نظر دارند تغییراتی را به سمت شیوه ی زندگی pescatarian بدهند، که رژیم غذایی متشکل از ماهی و یا غذاهای دریایی است. 13٪ از كانادایی ها در نظر دارند كه در آینده این كار را انجام دهند. در حال حاضر فقط 3٪ از شرکت کنندگان در رژیم غذایی pescatarian قرار دارند.

رژیم های غذایی مرسوم، مد روز
این مطالعه همچنین نشان داد که بسیاری از کانادایی ها رژیم Keto ، کم کربوهیدرات و کم چربی و رژیم غذایی Paleo، بدون لبنیات و بدون گلوتن را به طور متناوب رعایت می کنند.
تنها 11٪ از پاسخ دهندگان رژیم Keto ، و 4٪ نیز رژیم Paleo را امتحان كرده اند و 28٪ نیز رژیم ها را به طور متناوب بین دوره های خوردن و رژیم گرفتن امتحان کرده اند.
در عین حال، همه ی افراد از یک روند غذایی پیروی نکرده اند. بیش از نیمی از شرکت کنندگان در این نظرسنجی یعنی 52 ٪ هرگز هیچ رژیمی را دنبال نکرده اند، و 67٪ نیز در حال حاضر هیچ رژیمی را دنبال نمی کنند.
به طور کلی، ساکنان BC تمایل دارند میزان گوشت مصرفی را کاهش دهند. این مطالعه نشان داد که 25٪ از ساکنان BC، رژیم غذایی گیاهخواری را در مقطعی از زندگی امتحان کرده اند که بالاتر از میانگین کشور که 18٪ است، می باشد.

نسل های جوان پیشرو هستند
طبق گفته ی Steve Mossop، رئیس Insights West، کانادایی های جوان بیشتر و بیشتر به سمت رژیم غذایی گیاهی متمایل می شوند.
درصد قابل توجهی از افراد 18 تا 34 ساله در مورد رژیم گیاهخواری و وگان فکر می کنند، 38٪ در مورد مسیر گیاهخواری و 17٪ در مورد رژیم وگان. 36 درصد از همین گروه سنی همچنین فکر کرده اند که در آینده رژیم بدون لبنیات را ادامه دهند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!