Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

در حال حاضر UK از همه ی مسافران می خواهد پس از ورود خود را به مدت 14 روز قرنطینه کنند

Published

on


مسافران و شهروندانی که از تاریخ 8 جون یا بعد از آن به UK وارد می شوند، پس از رسیدن به مدت 14 روز ملزم به قرنطینه هستند.

دلیل وضع این قانون این است که، در صورت ابتلا، 14 روز طول خواهد کشید تا علائم کووید-19 خود را نشان دهند.

مسافران باید 48 ساعت قبل از ورود، فرم مکان یابی مسافر بهداشت عمومی را تکمیل کنند و هنگام ورود به UK ملزم به ارائه این جزئیات می باشند. از مسافران انتظار می رود جزئیات سفر و اطلاعات تماس و آدرس مکان قرنطینه ی خود را در اختیار مسئولان قرار دهند.

افرادی که داخل منطقه ی سفر مشترک بریتانیای بزرگ که شامل انگلیس، جمهوری ایرلند، Channel Islands و Isle of Man است، سفر می کنند، نیازی به قرنطینه ی 14 روزه  ندارند. سایر معافیت ها از این اقدام در وب سایت رسمی دولت مشخص شده است.

با این حال، اگر به بریتانیا وارد شده و در طی 14 روز گذشته خارج از منطقه ی سفر مشترک بوده باشید و سپس به منطقه وارد شده باشید، باقیمانده ی دوره ی 14 روزه را باید در قرنطینه بگذرانید.

جزئیات خاص پیرامون دستورالعمل های مربوط به انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی را می توان به صورت آنلاین یافت.

در این اعلام آمده است: خود قرنطینگی احتمال موج دوم ویروس کرونا در بریتانیا را کاهش می دهد و به دور شدن خانواده، دوستان و جامعه از کروناویروس و همچنین به محافظت از NHS کمک می کند.

هنگامی که مسافران شروع به قرنطینه کنند، مجاز به ترک محل زندگی خود نخواهند بود مگر اینکه این یک وضعیت اضطراری تلقی شود. موارد ضروری از جمله غذا و داروها یا باید از طریق خدمات تحویل آنلاین و یا توسط دوستان و خانواده تحویل داده شوند. ملاقات با دوستان، خانواده و یا کسانی که نزد آنها اقامت دارید، ممنوع است.

افراد تنها در شرایط زیر می توانند محل اقامت خود را ترک کنند:

  • در صورت نیاز به کمک فوری پزشکی.
  • در صورتی که نیاز به غذا یا دارو دارند، اما قادر به تهیه این کالاها به صورت آنلاین نیستند.
  • در صورتی که نیاز به دسترسی فوری به خدمات عمومی، از جمله خدمات اجتماعی و خدمات پشتیبانی قربانیان دارند، اما فقط در “شرایط استثنایی”.
  • در صورتی که نیاز به حضور در مراسم خاکسپاری بستگان نزدیک دارند.
  • در صورتی که آنها در حال انجام یک وظیفه قانونی هستند، مانند شرکت در مراحل قانونی دادگاه ها.
  • موارد اضطراری

وب سایت دولت توضیح می دهد: اگر در هتل یا مهمانخانه اقامت دارید، باید از کسان دیگری که با شما مسافرت نکرده اند دوری کنید، همچنین مهم است که از مناطق مشترک مانند بارها، رستوران ها، کلوپ های سلامتی و امکانات ورزشی استفاده نکنید. شما همچنین باید دو متر از کسان دیگری که در همان محل اقامت شما حضور دارند، دور بمانید.

ممکن است در صورتی که مسافران به محض ورود و یا پس از 8 جون، اطلاعات تماس یا قرنطینه ی خود را ارائه ندهند، از ورودشان به UK جلوگیری شود و یا جریمه ای برای آنها صادر گردد.

 به گفته ی سایت دولت در انگلیس، اگر خود را به مدت 14 روز قرنطینه نکنید، می توانید تا 1000 پوند جریمه شوید (1700 دلار کانادا). همچنین اگر فرم مکان یاب مسافر بهداشت عمومی شما حاوی جزئیات دقیق تماس نباشد، یا اگر اطلاعات تماس خود را در موارد محدودی که ممکن است نیاز به انتقال به یک مکان دیگر داشته باشید، به روز نکنید، می توانید با جریمه ای تا 3200 پوند (5460 دلار کانادا) روبرو شوید.

برای به روز ترین اطلاعات در مورد قرنطینه و سایر محدودیت های سفر به انگلستان، به صفحه ی  Travel advice: coronavirus (COVID-19) در وب سایت دولت مراجعه کنید.

به گفته ی دانشگاه جان هاپکینز، تا تاریخ 9  جون، تعداد موارد شناخته شده ی COVID-19 در UK نزدیک به 300000 نفر می باشد.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!