Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

درصورت تداوم قوانین حفظ فاصله اجتماعی، تعداد مبتلایان جدید کووید-19 در بریتیش کلمبیا، در اواسط ماه جون به صفر می رسد

Published

on


مسئولان بهداشت بریتیش کلمبیا می گویند، منحنی کووید-19 در این استان صاف شده است، اما با شروع زندگی عادی فاصله ی زیادی داریم. 

دکتر بانی هنری گفت، در صورتی که ساکنین این استان تا حد امکان در منزل بمانند و مراودت اجتماعی خود را به حداقل برسانند، به طوری که تنها 30 تا 40 درصد بیشتر از هفته های اخیر باشد، تعداد موارد جدید ابتلا در اواسط ماه جون به صفر خواهد رسید. 

در صورتی که تعداد برخوردهای اجتماعی 60 درصد نسبت به هفته های گذشته افزایش یابد، میزان همه گیری کووید-19 در حداقل میزان خود باقی می ماند، اما اگر این مراودات تا 80 درصد افزایش پیدا کند، آمار مبتلایان دوباره افزایش خواهد یافت. 

دکتر هنری اضافه کرد، رعایت فاصله ی اجتماعی در بریتیش کلمبیا، ترمز کووید-19 در این استان را کشید، اما ما هنوز متوقف نشده ایم. باید روابط اجتماعی خود را به شیوه ای کنترل شده انجام دهیم تا به سلامت این بحران را پشت سر بگذاریم. ما باید خود را با زندگی در کنار ویروس منطبق کنیم. هنوز نمی توان با اطمینان گفت که موج شیوع دیگری در پاییز در انتظار ما هست یا نه؟ اما باید خود را برای آن آماده کنیم.  

دکتر هنری ادامه داد، 42 درصد از مبتلایان به کووید-19 در استان بی سی مردان بوده اند، اما 67 درصد از کسانی که به خاطر این بیماری در بیمارستان بستری شده اند، مرد بوده اند. 


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!