Connect with us

کار در کانادا

درخواست شورای تجارت کانادا از دولت برای آغاز به کار مجدد کسب و کارها

Published

on


شورای تجارت کانادا که نمایندگی تعداد زیادی از کسب و کارهای بزرگ کانادایی را بر عهده دارد، از دولت فدرال و مسئولان استانی درخواست کرد، به طریقه ای امن و مطمئن دستور بازگشایی مجدد کسب و کارها را صادر کنند.

گلدی هایدر مدیر این مرکز در نامه ای خطاب به  ترودو و مقامات ارشد استانی نوشت، بازگشایی مجدد کسب و کارها در کانادا، باید به گونه ای باشد که با کاهش فاصله ی اجتماعی و ضمن انجام فعالیت عادی روزمره، ایمنی و سلامت افراد مورد تهدید قرار نگیرد. برای انجام این هدف باید دولت، کسب و کارها، نیروی کاری و مردم با یکدیگر همکاری کنند تا چرخ اقتصاد کشور مجددا به شکلی مسئولانه به گردش در بیاید.

هایدر ادامه داده، البته واضح است که دولت ها نباید زودتر از آنچه که مسئولان بهداشتی توصیه می کنند، اقدام به بازگشایی مجدد اقتصاد کنند. روشی هماهنگ در سطح کل کشور با برنامه ریزی های دقیق، بهترین راه برای انجام این کار خواهد بود.

ویروس کرونا در کل جهان و کانادا اقتصاد را ویران کرده و کسب و کارهای کوچک بیشترین آسیب را متحمل شده اند، یک میلیون و ده هزار شغل در کشور کانادا در طول ماه مارس از بین رفته است، که پیش بینی می شود این عدد در ماه آوریل بدتر نیز بشود.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!