Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

دانشگاه UBC ساختمان علوم جدید 91 میلیون دلاری خود را، که با تازگی بازسازی شده و گسترش یافته است، افتتاح کرد

Published

on


مرحله ی دیگری از ساخت و ساز در مرکز علوم زیستی دانشگاه بریتیش کلمبیا UBC، که اکنون رسما به عنوان لابراتوارهای تدریس علوم زندگی کارشناسی شناخته می شود، به اتمام رسید.


افتتاح بزرگ این ساختمان در 6270 University Boulevard در هسته ی مرکزی دانشگاه برگزار شد.
طی چند سال گذشته، بخش هایی از ساختار قدیمی تخریب شده بود. ساختمان 40 ساله با مساحت 59000 متر مربع نوسازی شد، در حالی که 57600 متر مربع فضای جدید نیز اضافه شد، و 97600 فوت مربع فضای گسترش یافته در نتیجه ی ساختمان جدید چهار طبقه ایجاد شد.
مجموعه ساختمان های جدید و نوسازی شده، چهار گوشه ای را تشکیل می دهند، که حیاط داخلی جدید و توسعه یافته را قاب می کنند.
علاوه بر این، سیستم های جدید این ساختمان، باعث بهبود بهره وری انرژی این مجموعه می شوند، و می توانند پروانه ی ساختمان سبز LEED Gold را دریافت کنند.
این پروژه به طور مؤثر امکان ادغام کلیه رشته های کارشناسی زندگی و علوم زیستی را در محوطه ی دانشگاه ونکوور در یک مجموعه فراهم می کند، که شامل گیاه شناسی، جانورشناسی، میکروبیولوژی، ایمونولوژی، علوم فیزیولوژیکی، بیوشیمی و بیولوژی مولکولی می باشد.
این ساختمان فضاهای فیزیکی مدرنی را برای دانشكده ها و بیش از 2600 دانشجوی برنامه های علوم زندگی UBC ایجاد كرده است، مانند آزمایشگاه های آموزش پیشرفته و بزرگ، كلاس های مدرن و مناطق مطالعه، كه پتانسیل همکاری و آموزش عملی را بالا می برند.
هزینه ی این پروژه 91.4 میلیون دلار بود، که 32.5 میلیون دلار آن توسط دولت فدرال، 11.8 میلیون دلار توسط دولت استان و 47.1 میلیون دلار آن را UBC تأمین کرده است.
Santa Ono، رئیس UBC می گوید، امکانات جدید به دانشگاه اجازه می دهد، محققان برجسته ی علوم زندگی را جذب کند و اطمینان حاصل کند که دانشجویان امکانات لازم برای ایجاد نوآوری و اکتشاف در این محیط های استثنایی یادگیری را، در اختیار دارند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!