Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

خرید لوازم خانگی هرگز اینقدر لذت بخش نبوده است!

Published

on


Trail Appliances با نمایشگاه جدید خیره کننده ی خود در Marine Drive نورث ونکوور، از ساکنان North Shore دعوت می کند برای طراحی آشپزخانه بعدی خود، از اینجا ایده بگیرند.


فروشگاه 7000 فوت مربعی در نورث ونکوور، دارای 8000 مدل محصول از 50 مارک مختلف است و گزینه هایی را برای هر بودجه ارائه می دهد.

علاوه بر این، دارای 11 آشپزخانه ی بی نظیر و طراحی شده است، که می توانید محصولات آن را تست کنید. می توانید بلندی صدای ماشین ظرفشویی را بشنوید و ببینید نور یخچال در شب هنگام چگونه است.
آماده باشید تا دنیایی کاملاً جدید از محصولات مدرن را تجربه کنید و با ویژگی هایی که هرگز نمی دانستید وجود دارند آشنا شوید و به سرعت متوجه شوید که مجبور به داشتن آنها هستید.
Julie Hale، مدیر عملیات فروش می گوید: برای ما واقعاً مهم است که برای مشتری لوازمی را با توجه به بودجه اش فراهم کنیم. ما به مصرف کنندگان این فرصت را می دهیم تا محصولات را ببینند و این که این طرح های جاودان در خانه ی آنها چگونه به نظر می رسند. آنها می توانند بر روی یک صندلی بار در یکی از آشپزخانه های ما بنشینند، از یک لاته لذت ببرند و در مورد اینکه در فضای خودشان چگونه به نظر
می رسد، تجسم کنند.
کارشناسان محصولات این شرکت بیش از هشت هفته در Trail U آموزش می بینند، تا آماده ی همکاری با مشتریان شوند. مهم است که آنها به خوبی از همه مارک ها و امکانات انواع لوازم خانگی که می فروشند، مطلع باشند تا بهترین خدمات ممکن را ارائه دهند. فرقی نمی کند کسی یک دستگاه منفرد بخواهد یا یک آشپزخانه ی کامل، می تواند از کمک یک معمار یا طراح استفاده کند، تیم متخصصین می توانند به مشتریان کمک کنند تا ارزیابی کنند، کدام محصولات ، خواسته ها، فضا و بودجه ی آنها را به بهترین نحو پاسخ می دهد.
Sandi Green، مدیر بازاریابی می گوید: لوازم خانگی پیچیده تر می شوند، بنابراین داشتن کسی که به شما در ارائه ی ویژگی های مختلف کمک کند خوب است. ما مطمئن می شویم که
می دانیم نیازها و شیوه زندگی شما چیست، بنابراین فقط محصولات متناسب با نیازهای شما را به شما نشان می دهیم.
این فرهنگ کمک به مشتریان برای بهترین تصمیم گیری ممکن،
مربوط به چارت اخلاقی شرکت است، که مشتری را خانواده ی خود می داند.
نمایشگاه جدید Marine Drive دو بلوک در شرق خیابان معروف Capilano Road است. فضای داخلی خیره کننده ی آن کاملاً بازسازی شده است، تا زیبایی های نورث شور را منعکس کند. با استفاده طراحی چوب و سنگ، خرید به تجربه ای جذاب و الهام بخش تبدیل می شود. موجودی لوازم برقی شامل همه چیز، از لوازم جمع و جور گرفته تا مارک های بزرگ لوکس، به این معنی است که برای هر بودجه و شیوه زندگی ای چیزی وجود دارد. با این حال، Trail Appliances می داند که مردم هنوز دوست دارند تحقیقات آنلاین را انجام دهند. وب سایت این شرکت، اطلاعات مفصلی درباره ی محصولات خود ارائه می دهد و همچنین قابلیت چت زنده با یکی از کارشناسان محصول وجود دارد.

پس از خرید، Trail Appliancesحمل و نقل محصول در سراسر نورث شور در محدوده Sea-to-Sky و Whistler را ارائه می دهد.
Hale می گوید: ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که شما خوشحال و راضی هستید. اگر با هر مشتری با احترام رفتار کنیم، می توانیم این شانس را داشته باشیم که به مادر شما، بهترین دوستتان و نزدیکانتان نیز خدمات ارائه دهیم. اینگونه است که ما به رشد و پیشرفت کار خود ادامه خواهیم داد.

Tel: 604-904-6575
1550 Marine Dr., North Vancouver


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!