Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

خرس های بیشتری امسال وارد محیط های انسانی در BC می شوند

Published

on


BC Conservation Officer Service به ساکنان برای ایمنی در مقابل خرس ها هشدار می دهد زیرا تعداد تماس ها در رابطه با برخورد با آنها، این بهار افزایش یافته است.
معاون Chris Doyle می گوید که این مرکز در ماه آوریل و می، 3826 تماس برای مشاهده ی خرس سیاه و 182 مورد گریزلی را دریافت کرد. این بیش از 60 درصد بیشتر از تعداد تماس ها در همین دوره، طی هشت سال گذشته است.

Doyle می گوید که این برخورد ها می توانند از حملات خرس به مناطق شهری، و درگیری آنها با همه چیز از جمله شارژها، خوردن زباله ها و حمله به دام های اهلی متفاوت باشد.
او به ساکنان یادآوری می کند که غذا دادن به خرس ها غیرقانونی است، و اگرچه خرس ها ممکن است سالم به نظر نرسند، اما غذا دادن به آنها کمک نمی کند. این ممکن است شما، همسایگانتان و خرس ها را در معرض خطر قرار دهد. وی به وب سایت Wildsafe BC به عنوان یک منبع برای اطلاعات بیشتر اشاره می کند.
علت آن ناشناخته است، اما Doyle می گوید شرایط آب و هوایی ممکن است به معنای مواد غذایی کمتر برای خرس های بیدار شده از خواب زمستانی باشد. ممکن است بهار سرد و خشک باعث کمبود گیاهان جدید برای خوراک خرس ها شده باشد.
خرس ها در سرتاسر استان حضور دارند اما Doyle می گوید مناطق Sea-to-Sky و مترو ونکوور بیشتر درگیر هستند.
او می گوید الان فصل باروری آنها است، بنابراین مردم باید از رفتن به سمت خرس و توله هایش خودداری کنند و سگ ها را بسته نگه دارند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!