Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

جریمه و دستگیری کسانی که فاصله ی اجتماعی را در ونکوور رعایت نمی کنند

Published

on


وزیر بهداشت کانادا روز یکشنبه 22 مارس گفت، افرادی که فاصله ی اجتماعی را رعایت نمی کنند، در صورتی که به نادیده گرفتن توصیه های مقامات بهداشتی در بحران COVID-19  ادامه دهند، ممکن است با جریمه یا دستگیری روبرو شوند. 

Patty Hajdu گفت: این بدان معنی است که قانون اقدامات فوریت های فدرال، جانشین قانون اقدامات جنگ می شود. ما در صورت لزوم از اقدامات جدی تر دریغ نخواهیم کرد. 

Hajdu به طور خاص به  پیاده راه Stanley Park اشاره کرد که مثل سایر سایت های Lower Mainland در آن بسیاری از مردم در حال معاشرت وجود دارند. 

او گفت که از مردم می خواهد که فاصله ی اجتماعی را حفظ کنند. 

Hajdu گفت: من امیدوار هستم که مجبور به دستور دادن به آنها نباشیم.  

مردم باید این مسئله را جدی بگیرند، ما دوست داریم ببینیم مردم با خواست خود این مساله را رعایت می کنند. 

Hajdu گفت استان ها و قلمروها ابزارهای محكمی برای مقابله با بحران دارند، اما اگر به یكپارچگی فدرال نیاز باشد، قانون اقدامات اضطراری یك گزینه است. 

دکتر Howard Njoo ، معاون ارشد بهداشت عمومی گفت: بحث ها درباره ی چالش جهانی برای به دست آوردن کیت های آزمایش ادامه دارد. ما تلاش های خود را ادامه می دهیم. ما در حال بررسی فناوری های جدید آزمایش هستیم. 

Hajdu  گفت آزمایشگاه های ملی 24 ساعته در حال کار هستند. 

نوزده كانادایی تاكنون فوت كرده اند، بیشتر آنها در یك خانه ی سالمندان در نورث ونكوور بوده اند. Njoo گفت: از حدود 99000 نفر که آزمایش شده اند، 1388 مورد مثبت بوده است. 


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!