Connect with us

مهاجرت به کانادا

جدیدترین دوره ی دعوت از متقاضیان اکسپرس انتری به آلبرتا با 350 امتیاز

Published

on


در جدیدترین دوره ی پذیرش متقاضیان مهاجرت در استان آلبرتای کانادا، که در تاریخ 9 ژانویه برگزار شد، برای 150 متقاضی اکسپرس انتری دعوتنامه صادر شد تا علاقمندان بتوانند تقاضای خود را برای این استان ارائه کنند. حداقل امتیاز این افراد در سیستم اکسپرس انتری 350 امتیاز بود. به این ترتیب تعداد دعوتنامه های صادر شده از سوی استان آلبرتا در سال 2019، به 6752 مورد رسید.


سیستم اکسپرس انتری که از سال 2015 آغاز به کار کرد، سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات برای جذب مهاجر اقدام می کند. افراد متقاضی بر اساس امتیازی که در سیستم جامع به دست می آورند، دسته بندی می شوند. امتیازات در این سیستم، بر اساس تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی که دو زبان رسمی کانادا هستند، سن، تحصیلات و سابقه ی کار، به افراد تعلق می گیرد. برای متقاضیانی که بالاترین امتیاز را داشته باشند، دعوتنامه صادر می شود. برای ثبت نام در اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست.
برنامه ی مهاجرت استانی آلبرتا از مسیر اکسپرس انتری به مسئولان مهاجرت استانی آلبرتا اجازه می دهد، در صف انتظار اکسپرس انتری به دنبال متقاضیان واجد شرایط بگردد. برنامه مهاجرت استانی آلبرتا اعلام کرده، متقاضیان این استان باید دارای ارتباطات قوی بوده و یا در شغلی مهارت داشته باشند که در اولویت های توسعه ی اقتصادی استان کابرد داشته باشد. احتمال صدور دعوتنامه برای متقاضیان اکسپرس انتری با شرایط زیر بیشتر است:
سابقه ی کار و یا تحصیل در آلبرتا داشته باشند و یا از کارفرمای آلبرتایی پیشنهاد شغل دریافت کرده باشند.
از یکی از دانشگاه های کانادا فارغ التحصیل شده باشند
یکی از والدین، فرزندان یا خواهر و برادرهایشان در آلبرتا زندگی کند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!