Connect with us

مهاجرت به کانادا

تورنتو یکی از غمگین ترین شهرهای کانادا است

Published

on


در 17 امین گزارش سالانه ی Toronto Foundation که در Toronto’s Vital Signs منتشر شده نوشته است، تورنتو جزو توسعه یافته ترین شهرهای کانادا است، جمعیت رو به رشد و اقتصاد محکم دارد، و بیکاری در آن به کمترین نرخ در 30 سال گذشته رسیده است.
سلامت جسمی ساکنان این شهر نسبت به سایر کانادایی ها بهتر است، امید به زندگی بیشتر و نرخ مرگ و میر کمتری دارد.


اما با وجود تمامی این نکات مثبت، رتبه ی شادی مردم تورنتو در سطح پایینی قرار دارد.
در این گزارش آمده است، در بررسی های انجام گرفته در تورنتو، با وجود سلامت جسمی، این شهر یکی از شهرهای کانادا با کمترین میزان شادی در میان مردم است و جوانان کمتر از دیگر شهرهای کانادا خوشحالند.
میزان ویزیت های اورژانسی برای بررسی سلامت روان در میان بزرگسالان، و همچنین میزان بستری افراد در بیمارستان ها به سرعت در حال افزایش است.
مرگ و میر ناشی از مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی نیز در این شهر به سرعت در حال افزایش است، به طوری که این میزان در گروه های کم درآمد، بیشترین تاثیر را داشته است. به عنوان مثال، مردان حاضر در پایین ترین گروه درآمدی، 50 درصد بیشتر از مردان حاضر در بالاترین گروه درآمدی، با احتمال مرگ قبل از 75 سالگی روبرو هستند.
در این گزارش آمده است، افراد کم درآمد، جوانان بین 18 تا 29 سال و افرادی که صاحب خانه نیستند، رضایت کمتری از زندگی داشته و عقیده دارند میزان خوشبختی در شهر تورنتو بسیار پایین است.
گزارش Vital Signs نشان می دهد، هرچه شکاف بین ثروتمندان و فقرا در تورنتو افزایش می یابد، این مشکلات شدت بیشتری پیدا می کنند.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!