Connect with us

اخبار ونکوور و بی سی

تمام مراکزی که در استان بی سی دچار شیوع ویروس کرونا شده بودند اعلام کردند، از این ویروس پاک شده اند و دیگر اثری از آن نیست

Published

on


با اعلام پایان یافتن شیوع COVID-19 در Abbotsford ، در حال حاضر هیچ مرکزی در استان بی سی درگیر شیوع این ویروس نیست.

دکتر Bonnie Henry مسئول بهداشت استان، روز پنجشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی این خبر را اعلام کرد.

وی تأیید کرد: در حال حاضرهیچ شیوع جدیدی در جامعه وجود ندارد و شیوع اعلام شده در New World Technologies نیز پایان یافته است. این بدان معنی است که هیچ شیوع فعالی در جوامع بی سی وجود ندارد.

Henry گفت، علیرغم خبرهای دلگرم کننده، مقامات بهداشت همچنان به “نظارت بر اوضاع” در کلیه مناطق ادامه خواهند داد.

وی همچنین خاطرنشان كرد كه استان طی چند هفته ی گذشته، برخی از محل های اجتماعات و اماکنی که امکان انتقال ویروس در آنها وجود داشته شناسایی کرده است.

Henry گفت، همچنین شیوع جدیدی در مراکز درمانی وجود نداشته است. با این حال، در حال حاضر چهار مرکز مراقبت طولانی مدت یا مراکز کمک به زندگی و یک مرکز مراقبت حاد، با شیوع بیماری های جدی دست و پنجه نرم می کنند.

به عنوان بخشی از اطلاعیه ی روز پنجشنبه خود، Henry همچنین گفت که از روز سه شنبه 24 مورد جدید ابتلا به کروناویروس، به همراه سه مرگ دیگر مربوط به این ویروس در استان تأیید شده است.

Henry گفت، 15 مورد مثبت از سه شنبه تا چهارشنبه و 9 مورد جدید بین چهارشنبه و پنجشنبه گزارش شده است. این موارد جدید، کل پرونده های ثبت شده در استان را به 2 هزار و 940 مورد می رساند.

Henry  گفت، به تفکیک منطقه ی بهداشتی، 989 مورد شناخته شده در Vancouver Coastal Health، 1553 مورد در Fraser Health، 132 در Vancouver Island، 201 مورد در Interior Health و 65 مورد در Northern Health وجود داشته است.

به طور کلی، تعداد موارد فعال در استان در حال حاضر 160 مورد است، که 17 مورد از این موارد در بیمارستان ها بستری هستند و دو مورد در بخش مراقبت های ویژه. در مجموع تاکنون 2603 مورد هم به طور کامل بهبود یافته در نظر گرفته شده اند.

Henry گفت: با هر روز که منحنی خود را صاف نگه داریم، می توانیم اطمینان حاصل کنیم که افرادی که بیش از همه برای ما مهم هستند، ایمن می مانند. هر کاری که ما انجام می دهیم می تواند باعث تغییر شود.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!