Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

تله کابین اسکوامیش در روز والنتاین امسال بازگشائی می شود

Published

on


تقریبا 6 ماه پس از آنکه فردی با قطع کابل های تله کابین اسکوامیش، باعث از کار افتادن آن شد، یک ماه دیگر تله کابین بازگشایی می شود.


در روز ولنتاین، 14 فوریه ، میهمانان می توانند یک بار دیگر 30 کابین جدید را سوار شوند.
Kirby Brown مدیر تله کابین اسکوامیش گفت: ما مجموعه را زودتر از پیش بینی ها افتتاح می کنیم و این کار بسیار بزرگی بوده است. شرکای صنعتی ما در هر مرحله از این راه، از کمک در امر پاکسازی و ارزیابی نیازها، تا تحویل مؤلفه های اصلی، در آنجا حضور داشتند. آنها مشکلات را سریعا برطرف کردند، تا ما دوباره بتوانیم مردم را به طبیعت و زیبایی های اسکوامیش متصل کنیم.

ما بسیار هیجان زده هستیم که در روز ولنتاین، 14 فوریه 2020 ، می توانیم مهمانان خود را با کابین های کاملاً جدید به بالای کوه برسانیم. جامعه ی اطراف تله کابین در طول شش ماه گذشته در کنار ما ایستاده و پشتیبانی، اطمینان و عشق خود را به ما نشان دادند، ما بسیار سپاسگزار هستیم.
کسانی که چشم های تیزی دارند ممکن است متوجه مسیرها و پایه های جدید برای Sky Spiral نیز بشوند. Brown گفت، بازدیدکنندگان می توانند در ماه می یا جون، شاهد پیشرفت ساخت و سازهای جدید در Panorama Ridge باشند.
سایر ویژگی های جدید، یک وب سایت جدید برای تله کابین و از همه مهمتر آیتم جدید امنیتی می باشد. جزئیات اقدامات امنیتی فاش نشد، ولی براون آنها را بسیار قوی خواند.
براون گفت: چیزهایی که ما در حال حاضر با آنها کار می کنیم،
بسیار به روز هستند. این یک سرمایه گذاری گسترده برای امنیت بالابر است.
با کابین های جدید، خط حمل و نقل جدید 4.4 کیلومتری بازگشایی می شود. Technical Safety BC، بازرسی ایمنی را در اوایل فوریه انجام خواهد داد. در همین حال، تحقیقات RCMP در مورد این که چه کسی کابل های تله کابین را در تاریخ 10 آگوست قطع کرد، ادامه دارد.
براون گفت، برخی افراد ممکن است نسبت به سوار شدن مجدد به تله کابین مردد باشند، زیرا فرد خاطی هنوز دستگیر نشده، و این احساسات طبیعی است. اما مردم به خاطر داشته باشند که این بالابرها بسیار ایمن هستند و هزاران مورد از آنها در سطح جهان فعالیت می کنند. حادثه ی اخیر یک رویداد نادر بود و با وجود اینکه شخص خاطی دستگیر نشده، ما بازدارنده هایی را به کار گرفته و سیستم امنیتی که نصب کرده ایم، این تله کابین را به امن ترین تله کابین دنیا تبدیل کرده است.
براون گفت، برای روز افتتاحیه چند سورپرایز وجود خواهد داشت ، به خصوص که افتتاحیه در روز ولنتاین خواهد بود.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!