Connect with us

کار در کانادا

تغییرات در موتور جستجوگر گوگل باعث ضرر کسب و کارهای کوچک شده است

Published

on


در گذشته سرچ کردن در گوگل بسیار آسان بود . افراد کلمه ای را تایپ می کردند و انواع لینک های مرتبط با موضوع، به دنبال هم لیست می شدند. بعد از مدتی سیستم الگوریتم وارد گوگل شد که با ارتباط دادن کلمات تایپ شده، نتایج بهتری را به کاربر ارائه می داد. به مرور زمان و به دلیل کاربردی بودن گوگل، تعداد استفاده کنندگان از این موتور جستجو افزایش یافت. درآمد گوگل هم از طریق آگهی های تبلیغاتی بود.


امروزه این موتور جستجو بسیار پیچیده تر شده است. شما بعد از جستجوی یک عبارت، چند لینک تبلیغاتی در بالای صفحه، ده سایت مربوط به کلمه ی جستجو شده و بعد از آن Google Images، Google maps، YouTube، Google News، Google Travel، وضع آب و هوا، اخبار ورزشی، رسانه های اجتماعی و بخش پرسش و پاسخ را مشاهده خواهید کرد. این تغییر بزرگ دو برنده ی اصلی داشته است که عبارتند از، جستجوگران وب سایت ها و شرکت Alphabet که مالک Googleاست.
جستجوکنندگان امروزه سریع تر از هر زمان دیگری به نتیجه ی دلخواه جستجوی خود می رسند و دیگر لازم نیست برای به دست آوردن اطلاعات مورد نظر، سایت های زیادی را بگردند.
اما در این میان صاحبان وب سایت ها ضرر قابل توجهی دیده اند. کسب و کارهای کوچک راهی برای دیده شدن و جلب توجه، به غیر از خرید آگهی تبلیغاتی از گوگل ندارند.
شرکتPaul Teitelman واقع در تورنتو که یک شرکت مشاوره ای است، راه حلی برای مقابله با این تغییر ساختار ارائه داده است. یکی از بهترین بخش ها که کمک می کند
کسب و کارهای کوچک نیز دیده شوند، بخش Google Business listings است. در این قسمت شرکت ها می توانند نام، آدرس و عکس هایی از داخل شرکت، ساعت کار و اطلاعات دیگر را به صورت رایگان در لیست وارد کنند.
اگر شما مالک یک کسب و کار شخصی و کوچک هستید، باید بدانید که گوگل دائما در حال تغییر دادن عملکرد خود است، و شما باید با این تغییرات همراه شوید.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!