Connect with us

کار در کانادا

ترودو 14 میلیارد دلار به استان ها پرداخت می کند، تا به بازگشایی ایمن اقتصاد کمک کند

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

نخست وزیر جاستین تروودو اظهار داشت كه دولت فدرال آمادگی دارد 14 میلیارد دلار به استان ها و سرزمین ها پرداخت کند، تا بتواند در میان همه گیری COVID-19، اقتصاد را به طور ایمن دوباره بازگشایی كنند.

وی گفت که این پول برای مشاغلی که باید از PPE (وسایل محافظت شخصی) استفاده کنند، بخش مراقبت از کودکان و 10 روز مرخصی استعلاجی استفاده می شود.

ترودو گفت: ما می خواهیم مطمئن شویم که شما هنگام بازگشت به محل کار محافظت خواهید شد.

به گفته ی نخست وزیر، این وجوه از طریق توافق بازگشایی ایمن مابین دولت فدرال، و استان ها و سرزمین ها، توزیع می شوند.

ترودو همچنین در کنفرانس مطبوعاتی خود در روز جمعه، کمک های مالی برای افراد معلول را اعلام کرد.

کمک های جدید در به صورت یک بار پرداخت و بدون مالیات، حداکثر 600 دلار خواهد بود.

وی همچنین گفت که دولت برای یافتن و ایجاد شغل برای افراد دارای معلولیت، یک جریان ملی دستیابی به محل کار ایجاد کرده، و پنج پروژه برای دریافت دستگاه های حمایتی برای غلبه بر موانع در محل کار را، تأمین مالی می کند.

Carla Qualtrough وزیر Employment, Workforce Development and Disability Inclusion  در بیانیه ای گفت: ما می دانیم که این بیماری سلامت همه ی کانادایی ها را تحت تأثیر قرار داده است، و به ویژه به طور نامتناسب روی کانادایی های دارای معلولیت تأثیر گذاشته است.

هزینه ی ایمن سازی مواد غذایی، دارو و سایر نیازهای اساسی افزایش یافته است، در حالی که ممکن است خدماتی مانند کارکنان پشتیبانی از معلولیت و روان درمانگران در دسترس نباشند، زیرا خدمات داوطلبانه کاهش یافته است. ما به نگرانی های کانادایی های دارای معلولیت گوش داده ایم و از گروه COVID-19 Disability Advisory در مورد چگونگی ارائه ی بهترین پشتیبانی در این زمان دشوار، مشاوره دریافت کرده ایم. من اطمینان دارم که اقدامات اعلام شده امروز به نفع کانادایی های دارای معلولیت در سراسر کشور خواهد بود.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!