Connect with us

کار در کانادا

ترودو اعلام کرد، کمک دولتی CERB برای هشت هفته ی دیگر تمدید شده است

Published

on

اخبارکانادا , اخبار_ونکوور

جاستین ترودو نخست وزیر کانادا اعلام کرد، برنامه ی کمک نقدی اضطراری دولت   CERB، که برای حمایت از کسانی که به دلیل پاندمی کووید-19 دچار مشکلات مالی شده بودند، طراحی شده بود، برای هشت هفته ی دیگر تمدید خواهد شد.

در حال حاضر کمک دولتی CERB برای 16 هفته به متقاضیان داده می شود، که در ماه جولای پایان خواهد یافت. تا روز 4 جون دولت مبلغ 43.5 میلیارد دلار، به 8.4 میلیون نفر پرداخت کرده است.

ترودو در کنفرانس خبری خود گفت، ما به حمایت از کانادایی ها ادامه خواهیم داد، تا بتوانند بدهی های خود را پرداخت کنند، درآمد خود را حفظ کنند و یا اجاره ی خود را پرداخت کنند. ما در واقع هنوز با سه میلیون بیکار مواجه هستیم که با وجود بازگشایی نسبی اقتصاد نتوانسته اند کاری برای خود پیدا کنند.

ترودو گفت این کمک ها برای 8 هفته ی دیگر تمدید شده است و از متقاضیان درخواست کرد به طور فعالانه به دنبال پیدا کردن کار باشند، در فرم تقاضای کمک دولتی، بندی وجود دارد که درخواست کننده باید تایید کند با بانک مشاغل دولتی برای پیدا کردن کار در ارتباط خواهد بود.

دولت فدرال بیشتر مایل است به مردم به جای CERB از برنامه یارانه ی دستمزد فدرال استفاده کنند، اما در واقعیت شرکت هایی که برای دریافت یارانه ی 75 درصدی دستمزد ثبت نام کرده اند، بسیار کمتر از حد انتظار بود.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!