Connect with us

سفر و جاذبه های گردشگری ونکوور و استان بی سی

تردید مسئولان بهداشت بریتیش کلمبیا در مورد سلامت مسافران هوایی ایرلاین های کانادایی، پس از کاهش فاصله ‌گذاری فیزیکی

Published

on


ایرکانادا و وست جت اعلام کردند، مقررات فاصله ی فیزیکی در پروازها از اول جولای حذف می شوند.

آدرین دیکس وزیر سلامت بریتیش کلمبیا می گوید، ما می خواهیم مطمئن باشیم که پرواز در ایرلاین های کانادایی پس از حذف فاصله گذاری فیزیکی، با ایمنی و سلامت مسافران انجام خواهد شد. ما می خواهیم امنیت تمام مسافران و امنیت تمام مردم در بریتیش کلمبیا و کانادا برای سازمان حمل ‌و‌نقل مهم ترین مساله باشد.

دکتر بانی هنری مسئول ارشد بهداشت استان گفت، تصمیم گیری در مورد سیاست‌های فاصله ‌گذاری در هواپیماها در حوزه ی مسئولیت او نیست، ولی ما نگران هستیم که بدون فاصله فیزیکی مردم مجبور باشند زمان زیادی را در ارتباط نزدیک با هم بگذرانند.

دیکس می گوید، سازمان‌های فدرال باید توضیح دهند که چرا به ایرکانادا و وست‌ جت اجازه داده‌اند، سیاست‌های فاصله‌ گذاری خود در پروازها را حذف کنند.

مردم می بایست خود مقررات حفظ فاصله ی فیزیکی را رعایت کنند، در طول پرواز از ماسک استفاده کنند و اگر بیمار هستند از سفر خودداری کنند. وی گفت بهتر است قبل از پرواز افراد را از نظر نشانه های بیماری تست کنند.

فرودگاه ها نیز در حال طراحی تکنولوژی هایی هستند که مسافران بتوانند بدون تماس فیزیکی چمدان خود را تحویل داده و کارت پرواز دریافت کنند.

ایر کانادا اعلام کرده است مسافران ورودی به ونکوور می بایست خود را به مدت 14 روز قرنطینه کنند، و در صورتی که علائم بیماری کووید-19 را داشته باشند باید تست بدهند.

در 4 پروازی که اخیرا از شهرهای سیاتل، لس انجلس، تورنتو و ساسکتون به مقصد ونکوور انجام گرفته، تست بیماری تعدادی از مسافران مثبت بوده است.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error

این سایت رو دوست دارید؟ پس به بقیه هم معرفی کنید

error: Content is protected !!